Asus Zenfone 2 so 4 GB RAM dostupný na Slovensku, poznáme cenu

Začiatkom roka predstavila spoločnosť Asus na veľtrhu CES v Las Vegas model Zenfone 2, ktorý vynikal predovšetkým veľkou pamäťou RAM a sľubným fotoaparátom. Tento týždeň dorazil aj do Slovenských e-shopov.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na Facebooku a Google+!

Asus Zenfone 2 ponúkne naozaj špičkovú výbavu, ako je 64-bitový procesor Intel Z3560 vyšperkovaný RAM pamäťou o hodnote 4 GB. V luxusnom tele z kvalitných materiálov nájdeme 5,5-palcový FullHD displej. O výkon teda núdza určite nebude. Výrobca zvolil novší Android 5.0 doplnený o vlastnú nadstavbu, ktorý túto zaujímavú výbavu využije najlepšie. Fotografický nadšenci si tiež prídu na svoje, keďže novinka ponúkne kvalitný 13 MPx objektív so svetelnosťou f/2.0, čo zaručí len tie najlepšie výsledky. Predná kamera má rozlíšenie 5 MPx.

asus_zenfone_2

ASUS ZenFone 2 4GB/32GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Pre používateľa si Asus prichystal 32 GB vnútorné úložisko, ktoré bude možné rozšíriť pomocou MicroSD kariet až do kapacity 64 GB. Nový Zenfone 2 ponúkne naozaj špičkovú výbavu na tej najvyššej úrovni. Cena Asus Zenfone 2 sa v slovenských e-shopoch pohybuje od 364 € vyššie. Najlacnejší ho má momentálne náš partner, SuperMobily.sk.

Graf ceny produktu ASUS ZenFone 2 4GB/32GB poskytuje server Heureka.sk

Zdroj: Heureka.sk

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]