Assassin’s Creed Valhalla je jednou najočakávanejších hier tohto roka. Predsa len, posledné diely priniesli sérii nový vietor do plachiet a vyzerá to tak, že Ubisoft ani tentokrát nesklame. Štúdio uviedlo novú hernú ukážku, ktorá však vo fanúšikoch vzbudila presne opačné emócie.

Pod herným trailerom sa okamžite strhla bujná diskusia krajne hraničiaca s kritikou. Ubisoft totiž nové zábery na hru predvádza ako herný trailer, no minútu a pol dlhé video v sebe neobsahuje ani štipku hrateľnosti.

Trailer vydaný minulý týždeň bol samozrejme perfektný, a tak pri prvotnom prečítaní titulku sme sa na herné zábery okamžite vrhli. Dočkali sme sa však zmesi rôznorodých scenérií približujúcich príbehové pozadie titulu s výnimkou niekoľkosekundových záberov na in-game grafiku.

Horkú chuť po zavádzaní nám však napravilo dych vyrážajúce tempo ukážky, končiacej záberom na hlavného hrdinu Eivora. Na jeho ramene mu pristáva havran, čo prezrádza, že aj v tejto časti sa dočkáme pomocného vzdušného prieskumníka.

Prečítaj si tiež
Aktuálny filmový megahit na Neflixe sa dočká druhého dielu, potvrdil to samotný režisér

Krátky trailer (podrobne sa prvému traileru venovali v tomto článku) ukazuje masívne ťaženie na nepriateľské pevnosti v duchu Assassin’s Creed Odyssey. Herná komunita momentálne stoná sklamaním, keďže sa nechala nalákať na hernú ukážku, ktorú vzápätí nedostala.

To však nič nemení na fakte, že aj naďalej sa tešíme na jeseň, kedy sa opäť dočkáme kvalitnej zábavy na niekoľko desiatok hodín v podobe Assassin’s Creed Valhalla.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú