Nie je to tak dávno, čo výrobca prémiových zariadení s logom nahryznutého jablka naštartoval novú kampaň, ktorou chce používateľov Android smartfónov nalákať na prechod na iOS, teda iPhony. 

Apple na svojom YouTube kanáli zverejnilo tri nové videá, ktoré predstavujú jednoduchosť a výhody prechodu na iPhone. Vo svojej kampani tak ešte viac tlačí na aktuálnych používateľov Androidu, aby prešli na ich smartfóny. Prvé video sa týka kontaktov, pričom ukazuje človeka, ako preskakuje zo sivej zóny (jeho telefón) do farebnej zóny (iPhone). Pointou je najmä predvedenie toho, aké jednoduché je preniesť kontakty a iné dáta do iPhonu pomocou aplikácie Move to iOS, ktorú si používatelia môžu stiahnuť z obchodu Google Play.

Apple iPhone 7 32GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Nenechaj si ujsť
Apple má nový odkaz pre Androiďákov: „Život s iPhone je jednoduchší“

Cieľom zvyšných dvoch videí je zas poukázať na plynulosť a bezpečnosť. Táto trojica dopĺňa súčasnú sériu videí, ktorých už je na YouTube hneď niekoľko. Ich dĺžka sa pohybuje od 10 do 16 sekúnd, takže zrejme ich budeme vidieť na internetových mediálnych platformách. Všetky videá nájdeš na YouTube kanáli spoločnosti Apple. Tak čo, presvedčil ťa Apple na prechod alebo sa svojho Android smartfónu nemieniš vzdať?

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom