Súboje o tom, či je lepší iOS alebo Android snáď nikdy neskončia. Pri predstavení smartfónu Google Pixel bolo prezentované jednoduché riešenie, ako prejsť z iOS na Android pomocou prepojenia smartfónov. Teraz Apple vracia úder a vydal sériu krátkych videí, v ktorých poukazuje na to, prečo je iPhone lepší ako konkurencia.

Apple na svojej stránke Switch nedávno pridal novú sekciu, ktorá ukazuje, prečo je iOS lepší ako Android. Neodpustil si ani hlášku, že ‚‚Život je s iPhonom omnoho jednoduchší a to už hneď od prvého spustenia.“ To všetko je sprevádzané sériou krátkych videí, ktoré hovoria o tom, prečo je dobré kúpiť si iPhone. Poukazuje napríklad na možnosť jednoduchého prenosu údajov pomocou aplikácie, no podobné riešenie už dlhšie ponúka aj Android. Ďalej sa chváli aj rýchlosťou zariadení, čomu nemôžeme oponovať, nakoľko iPhone sa dlhodobo drží medzi prvými priečkami v benchmarkoch.

Apple iPhone 7 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Apple ti však neponúka konkrétny model, ale k dispozícií máš všetky momentálne dostupné zariadenia. Zároveň ti ponúka aj možnosť získať späť 260 dolárov, ak vymeníš svoj starý iPhone za nový. Nižšie si môžeš pozrieť celú sériu videí, ktorá poukazuje na ďalšie vlastnosti telefónov.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom