Rýchlosť a jednoduchosť sú kľúčové faktory, ktorým dnes musí venovať pozornosť každá digitálna služba s cieľom uspieť. Platí to aj pre oblasť online bankovníctva a dôkazom toho, že sa ich darí napĺňať je najoceňovanejšia mobilná aplikácia pre internet banking od Tatra banky.

Aplikácia Tatra banka v uplynulých rokoch pozbierala množstvo cien za služby a pohodlie, ktoré poskytuje pre používateľov. Je rýchla, jednoducho sa používa a ponúka široké možnosti využitia. To všetko sa v oblasti online bankovníctva na smartfónoch mimoriadne cení.

Moderný internet banking cez mobil

Aplikácia Tatra Banky ti umožňuje bleskový prístup do tvojho účtu. Na prihlásenie ti totiž postačí len zadanie PIN kódu, ktorý ochráni tvoje súkromné údaje, ale zároveň ťa príliš nezdrží. V momente si tak môžeš prezrieť svoj zostatok na účte alebo skontrolovať transakcie vykonané kreditnou kartou. Celkovo však v aplikácii vybavíš ďaleko viac.

Pre svoje „kreditky“ tu napríklad upravíš limity platieb či nastavíš možnosti ich zablokovania v prípade straty či krádeže. Aplikácia ti dokonca umožňuje výber peňazí z bankomatu, a to ani nemusíš mať pri sebe peňaženku. Len prídeš k terminálu, zadáš vygenerovaný kód z tvojho smartfónu a vyberieš si svoju hotovosť.

Dôležitou oblasťou internet bankingu sú online platby. V aplikácii Tatra Banky máš k nim jednoduchý prístup a hneď niekoľko možností, ako ich zadávanie urýchliť. Na mobile či tablete tak môžeš využiť predvyplnené šablóny či zopakovať platbu z minulosti. Pomocou kamery na smartfóne si zas môžeš nasnímať špeciálny QR kód s platobnými informáciami a základné údaje už dostaneš vyplnené. Naskenovať môžeš aj číslo IBAN a nemusíš tak zadávať jednotlivé číslice ručne. Aj tieto funkcie teda spravili z aplikácie Tatra Banky tou najoceňovanejšou na Slovensku. Je toho však viac.

Nová verzia, vylepšené funkcie

Digitálny svet sa totiž veľmi rýchlo vyvíja a jeho nevyhnutnou súčasťou je inovácia. Aplikácia Tatra banka tak teraz dostáva aktualizáciu na verziu 2.11, ktorá prináša do oblasti online bankovníctva znova niekoľko vylepšení a vychytávok. Na čo sa teda môže v novej verzii tešiť?

Rýchla kontrola zostatku

V mobilnej aplikácii od Tatra banky si tak po novom rýchlo skontroluješ svoj zostatok ešte pred prihlásením. Postačí ti na to len jednoduché odsunutie loga na úvodnej obrazovke. V momente tak dostaneš prístup k dôležitej informácii o svojom účte. Túto funkciu si môžeš aktivovať v nastaveniach aplikácie.

Ponuka služieb sa opäť rozširuje

Tatra banka prostredníctvom novej verzie svojej aplikácie znova rozširuje možnosti internet bankovníctva na mobilných zariadeniach. Aj na smartfónoch tak máš odteraz možnosť nastaviť si službu B-mail. Vďaka tejto funkcii získaš informácie o aktuálnom zostatku alebo uskutočnených transakciách na účte a kreditnej karte. Navyše k upozorneniam cez SMS či e-mail teraz pribúda aj ďalšia možnosť.

Nové upozornenie

Spomínanou možnosťou sú upozornenia prostredníctvom push notifikácie, ktoré si môžeš nastaviť pre službu B-mail k tvojmu účtu. Takéto upozornenie ti poskytne základné informácie o priebehu prichádzajúcich či odchádzajúcich platieb. Po rozkliknutí si rýchlo pozrieš ďalšie detaily transakcie, a to už priamo v aplikácii.

Spravuj svoje financie jednoduchšie

Aplikácia Tatra banka tak dokazuje, že internet bankovníctvo môže byť jednoduché, rýchle a pohodlné aj z mobilného zariadenia. Oceňovaná služba teraz navyše dostáva novú verziu 2.11, ktorá opäť rozširuje pohodlie a možnosti pre používateľov. Aplikácia Tatra banka je navyše dostupná zadarmo pre všetky hlavné mobilné platformy Android, iOS aj BlackBerry. Začni tak aj ty spravovať svoje financie jednoduchšie a pohodlnejšie priamo zo svojho smartfónu.

Stiahnuť aplikáciu Tatra banka 2.11

Článok vznikol v spolupráci so spoločnosťou Tatra banka

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú