ANKETA: Najlepší čínsky smartfón roka 2015 podľa našich čitateľov

banner-minote-pro
Dnešný deň je tým posledným dňom, kedy si môžeme z chuti zaspomínať na uplynulý rok, ktorý bol naozaj pestrý aj v oblasti čínskych smartfónov. Výrobcovia sa predbiehali v predstavení čo najlepšieho kúsku. Naša celá redakcie je veľmi šťastná, že ste s nami boli počas nášho premiérového roka a dodávali ste nám potrebné nadšenie, ktoré, ako dúfame, prinieslo svoje ovocie.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

V roku 2016 sa budeme snažiť nadviazať na naše úspechy a priniesť vám, našim čitateľom opäť veľmi zaujímavé články a recenzie. Je pre nás veľkou poctou a zadosťučinením, že sme sa počas jedného roka dostali k takým číslám, o ktorých sa nám ani nesnívalo. Rozhodli sme sa, že dnešným dňom spustíme takú menšiu anketu o najlepší čínsky smartfón roku 2015 podľa našich čitateľov. Dávame do pozornosti, že ak stále váhate nad kúpou nového smartfónu, odporúčame pozrieť sa na náš podrobný článok o najlepších čínskych smarfónoch roku 2015 podľa našej redakcie.

Najlepší čínsky smartfón roku 2015 podľa našich čitateľov

Zobraziť výsledky

Loading ... Loading ...

[/blockquote]

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]