Na sociálnej sieti Facebooku vznikla pred časom udalosť, ktorá podnecuje ľudí v USA, aby spoločne vtrhli do oblasti Area 51, známej kvôli konšpiráciám o mimozemšťanoch, a dozvedeli sa „pravdu“. Táto oblasť je však prísne stráženým vojenským objektom, na čo teraz vo svojom vyjadrení upozornilo aj letectvo Spojených štátov, informuje IFLScience. Armáda je množstvom zbraní pripravená odradiť každého, kto sa pokúsi oblasť Area 51 navštíviť, čím oficiálne upozornila ľudí na možné následky ich plánu.

Do eventu na Facebooku, ktorý spočiatku údajne vznikol ako vtip, sa doteraz prihlásilo viac ako 1 milión ľudí, aby zistili „pravdu tam vonku“. Práve Area 51 je dlhé desaťročia mnohými považovaná za oblasť, kde americká vláda skrýva mimozemšťanov a vyvíja prísne tajné zbrane.

Armáda varuje nezvaných návštevníkov

Za leteckú základňu bola oficiálne vyhlásená až v roku 2013 a po dlhé roky tak ľudia netušia, čo sa v tejto zakázanej a prísne stráženej oblasti skrýva. Prostredníctvom udalosti na Facebooku sa však doteraz spojilo viac ako 1 milión ľudí, ktorí sú odhodlaní vtrhnúť na základňu a „bežať ako Naruto, aby sa vyhli guľkám“. Práve na tie teraz oficiálne ľudí upozorňuje aj samotná armáda, ktorá ich varuje, že je pripravená chrániť svoje záujmy.

Nenechaj si ujsť
Tajné armádne základne USA odhalila obyčajná fitness aplikácia

[Area 51] je otvorené tréningové centrum amerického letectva. Každého by sme odradili od pokusu prísť do oblasti, kde trénujeme americké ozbrojené sily,“ vyjadrila pre The Indipendent hovorkyňa letectva, Laura McAndrews, pričom každému pripomína, že v oblasti majú dostatok zbraní.

Návšteva stráženého územia, ktoré je dlhé roky opradené tajomstvami, teda nie je pre účastníkov tejto udalosti príliš dobrý nápad, pretože hoci chcú „bežať ako Naruto“ a vyhnúť sa guľkám, armáda je pripravená ich zastaviť.

Konšpirátori však veria, že na tomto území sa deje niečo „nekalé“ a ich vlastná vláda pred nimi údajne skrýva pravdu o mimozemšťanoch. Prvou udalosťou, ktorá naštartovala väčšinu konšpirácii, bola roswellská udalosť, počas ktorej malo v lete 1947 pri meste Rosewell neďaleko Nového Mexika havarovať UFO.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom