V dobe zhustenej premávky v mestách sa na cestných komunikáciách objavuje stále viac rôznorodých elektrických vozítok. Medzi ne patria bezpochyby hlavne elektrické kolobežky. Ak si fanúšikom týchto skvelých mašiniek, máme pre teba pripravenú kolobežku KUGOO S1 za skvelú cenu priamo z EU skladu.

Sleduj Fontech aj na sociálnych sieťach!

FacebookInstagramYouTube

Ak hľadáš lacné a ekologické rýchle riešenie dopravy v mestách alebo sa len rád vo svojom voľnom čase preháňaš na elektrickej kolobežke, si na správnom mieste. Kolobežka KUGOO S1 je priamym konkurentom Xiaomi elektrickej kolobežky. Je ľahučká, rýchla, dobre skladovateľná a hlavne inteligentná. Teraz ju môžeš mať priamo z európskeho skladu v Poľsku za skvelú cenu len 273 € s kupónom S1KUGOO. Ako dopravu zvol DPD Express pre čo najrýchlejšie a najvýhodnejšie doručenie len za 4 dni!

Navyše teraz pri kúpe kolobežky od 24. júna do 30. júna môžeš získať cashback 26 € na ďalší nákup v obchode Geekbuying.com. Ponuka neplatí na staršie objednávky. Získať peniaze späť je možné až po zaplatení objednávky a vyplnení tohto formulára. Následne dostaneš do 24 hodín email so zľavovým kupónom, ktorý je platný 2 týždne.

Kúpiť elektrickú kolobežku KUGOO S1 za 273 € priamo z EU skladu

Elektrická kolobežka KUGOO S1 prichádza v znamení jednoduchosti, bezpečnosti a skvelých jazdných vlastností. Ponúka 350W motor, ktorý zabezpečí v spojení so 6 Ah batériou dojazd na jedno nabitie až 30 km. Spomínané nabíjanie pritom trvá len 4 hodiny, čo je o celú hodinu menej ako v prípade Xiaomi kolobežky. Navyše je samotná batéria a elektronika kolobežky chránená štandardom IP54, vďaka čomu jej nevadí ani daždivé a mokré počasie.

Nebojí sa váhy ani rôznych druhov vozovky

KUGOO S1 sa nebojí záťaže, nakoľko jej nosnosť je 120 kg. Nemá problémy zdolať aj 15° stúpania a vďaka kvalitným brzdám je jej brzdná dráha 4 m. Kolesá s rozmerom 8,5-palca pokrýva kvalitný plášť s hlbokým vrubom, ktorý bez problémov zvláda mokré, suché aj hrboľaté cesty. Taktiež existuje možnosť jednoduchého nastavenia výšky riadidiel, od 930 cez 1070, až po 1160mm.

Bezpečnosť a komfort na prvom mieste

Na riadidlách kolobežky KUGOO S1 sa nachádza veľký LCD displej, ktorý informuje o rýchlosti, najazdených kilometroch, čase jazdy, napájaní a napätí batérie. V tme zase pomôže predné LED svetlo a zadné bezpečnostné červené svetlo. Na riadidlách sa nachádza aj ovládanie rýchlosti, pričom kolobežka umožňuje až tri rýchlostné stupne – 15, 25 a 30 km/h.

Kolobežka obsahuje aj systém pre zmiernenie nárazov pri jazde na nerovnej ceste, čím zabezpečí komfortnú jazdu. Klasická ručná páka brzdy je nahradená elektronickým brzdným ovládaním, pričom kolobežka disponuje dvojitým brzdným systémom, nakoľko zadný blatník umožňuje brzdenie tlakom za pomoci chodidla. Navyše, v prípade bezpečnosti bola kolobežka KUGOO S1 vyhodnotená testami RoHS a CE ako bezpečný produkt.

O autorovi
Dávid Hrabčák
Som študent doktorandského štúdia na Technickej univerzite v Košiciach v odbore Multimediálne telekomunikácie. Moderné technológie sú pre mňa nie len niečo, čo študujem, ale aj koníček. Okrem technológií rád počúvam a tvorím elektornickú hudbu.