Ďalší mobilný operátor na Slovensku reaguje na vzniknutú situáciu týkajúcu sa šíriaceho koronavírusu. Po aktuálnych benefitoch, ktoré doteraz svojim zákazníkom priniesol, poskytne ďalšie výhody aj v priebehu apríla. Včera podobné úľavy a vylepšenia priniesol Orange.

Telekom pripravil v súvislosti so súčasnou mimoriadnou situáciou na Slovensku viaceré opatrenia a benefity pre zákazníkov. Cieľom je poskytnúť zákazníkom spojenie s blízkymi aj v čase krízy, ale tiež ich motivovať, aby zostali doma, čím môžu pomôcť zabrániť šíreniu koronavírusu.

Nekonečné dáta budú dostupné aj v apríli

Všetci zákazníci s paušálom ÁNO, ÁNO Biznis, Happy i Bez záväzkov si budú môcť opäť aktivovať balík Nekonečné dáta aj v apríli a využívať dáta naplno v čase, keď ich najviac potrebujú pre prácu či spojenie z domu.

Zobraziť celú galériu (0)
Telekom/Screenshot/FonTech

Balík s obrovským množstvom dát umožní študovať, sledovať videá, počúvať hudbu alebo viesť konferencie a pracovať v domácom prostredí. K dispozícii bude podobne ako v marci až 1 000 GB dát.

Extra kredit pre predplatené karty Easy a Juro

Telekom prináša nový benefit aj pre zákazníkov s predplatenými kartami Easy a Juro. Od 20. marca do 31. marca 2020 dostanú zákazníci pri prvom dobití 50 % extra kreditu. Tento benefit je určený najmä seniorom či všetkým, ktorí chcú ostať napriek súčasným obmedzeniam v neustálom kontakte s blízkymi.

Viac kanálov pre všetkých

Na obdobie od 13. marca do 13. apríla 2020 sprístupnil Telekom zákazníkom množstvo detských, filmových či lifestylových TV kanálov. Deti už môžu sledovať Ťuki TV, Duck TV či Nick Jr. Milovníci hudby si môžu skrátiť chvíle na MTV dance, MTV hits či MTV Rock.

Zobraziť celú galériu (0)
Public Domain Pictures

Fanúšikovia filmov získali prístup k FilmBox Extra či FilmBox Premium. Zároveň si možno užiť aj špičkové dokumenty z exkluzívneho dokumentárneho TV kanálu BBC Earth s množstvom zaujímavých sérií. O aktiváciu nie je potrebné žiadať, TV kanály sú sprístupnené automaticky. Pre zobrazenie TV kanálov odporúčame reštart Magio boxu.

Telekom rozdá aj filmy zdarma v Magio GO

Telekom pripravil benefit aj pre zákazníkov s aktívnou službou Magio GO a sprístupnil im v časti videopožičovňa 10 titulov: Hovory s TGM, Noc na Karlštejně, Ťah pešiakom, Syn zmaru, Nálet na Čchung-čching, Krajčírka, Nesmrteľná teta, Posledný bozk, Rezistencia a E. A. Poe: Archa bláznov

Bezplatné volania na vybrané linky a Online tlmočník pre nepočujúcich

Nakoľko bezplatná linka o informáciách ku koronavíruse bývala často preťažená, desiatky úradov si vyhradili ďalšie telefónne čísla, na ktoré môžu občania volať. Telekom nebude spoplatňovať volania na viac ako 50 takých čísel (v mobilnej i pevnej sieti), ktoré sú uvedené v tomto zoznameBezplatné volania platia do odvolania pre zákazníkov programov pevnej linky, všetkých paušálov i predplatených kariet Easy a Juro.

Vzhľadom na mimoriadnu situáciu Telekom vyšiel v ústrety aj spoluobčanom so sluchovým postihnutým. Online tlmočenie pre Nepočujúcich bude počas najbližších dní poskytované 7 dní v týždni a 24 hodín denne. Ak potrebujú nepočujúci informácie, zavolať pomoc alebo komunikovať s lekármi, môžu sa obrátiť na špecialistov cez aplikáciu Skype a vyhľadať kontakt „onlinetlmocnik“.

Ďalšie články o koronavíruse:

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP