Omrzela ťa už tvoja súčasná tapeta na smartfóne? Pokiaľ máš pocit, že je ten najvyšší čas na zmenu, si na správnom mieste. Z tejto masy tapiet si vyberie určite každý.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Všetky tapety sú vo vysokom rozlíšení, čiže sú vhodné aj pre tie najnovšie vlajkové lode s najlepšími displejmi na trhu. Na mysli máme napríklad Samsung Galaxy Note 8, Galaxy S8/S8+, Pixel 2 XL, HTC U11, Nokiu 8 či LG V30. Použiť ich však môžeš pokojne aj na akomkoľvek inom smartfóne, rozhodne neoľutuješ.

Nenechaj si ujsť
Dámy a páni, toto je Sophia: Prvý humanoidný robot, ktorý dostal občianstvo a prezradil, že jedného dňa môže zničiť ľudstvo

Najlepšie na tom ale je, že pre osvieženie plochy tvojho smartfónu nemusíš inštalovať alternatívny launcher, sťahovať témy či meniť balíčky ikon. Vo väčšine prípadov stačí naozaj iba zmena tapety a na displej sa bude hneď pozerať o čosi lepšie. Tak smelo do toho!

Zobraziť všetky typety vo vysokom rozlíšení

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
25%
Páči sa mi to
50%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
25%
Neznášam to
0%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.