Keď vieš ako na to, môžeš od útleho veku zarábať milióny eur a po celý život ani raz nevkročiť do práce. A niekedy pre to stačí urobiť naozaj málo.

Zatiaľ čo väčšina ľudí nezarobí deväť miliónov eur ani za celý svoj život, tento chlapec toľko zarobí za jeden rok. Šesťročný Ryan za to môže vďačiť svojmu YouTube kanálu pod menom Ryan ToysReview.

Skvelý nápad mu zabezpečil bezstarostný život

Všetko to začalo, keď mal Ryan iba štyri roky a na YouTube sledoval recenzie hračiek. Napadlo ho, že recenzie by mohol točiť aj on. S pomocou jeho rodičov tak vznikol kanál Ryan ToysReview a pomaly začal naberať zhliadnutia a odberateľov. Prelomový pre neho bol až júl 2015, kedy vydal video známe ako GIANT EGG SURPRISE. V súčasnosti už má viac než 800 miliónov zhliadnutí.

Dnes už na jeho kanáli nájdeš obrovské množstvo videí, keďže vychádzajú každý deň a venujú sa predovšetkým najnovším hračkám a rôznym sladkostiam.

 

Milionár v šiestich

Podľa zistení portálu TheVerge, kanál s desiatimi miliónmi odberateľov tohto šesťročného chlapca zarába iba z reklám jeden milión dolárov mesačne. Celkovo pritom za rok 2017 údajne zarobil astronomických 11 miliónov dolárov, teda cez 9 miliónov eur. Ryana toto hobby nepochybne baví a určite v tom bude pokračovať. Avšak môže si byť istý, že aj keby s tým prestal, peňazí má už teraz na celý život dostatok.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom