Keď vieš ako na to, môžeš od útleho veku zarábať milióny eur a po celý život ani raz nevkročiť do práce. A niekedy pre to stačí urobiť naozaj málo.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Zatiaľ čo väčšina ľudí nezarobí deväť miliónov eur ani za celý svoj život, tento chlapec toľko zarobí za jeden rok. Šesťročný Ryan za to môže vďačiť svojmu YouTube kanálu pod menom Ryan ToysReview.

Skvelý nápad mu zabezpečil bezstarostný život

Všetko to začalo, keď mal Ryan iba štyri roky a na YouTube sledoval recenzie hračiek. Napadlo ho, že recenzie by mohol točiť aj on. S pomocou jeho rodičov tak vznikol kanál Ryan ToysReview a pomaly začal naberať zhliadnutia a odberateľov. Prelomový pre neho bol až júl 2015, kedy vydal video známe ako GIANT EGG SURPRISE. V súčasnosti už má viac než 800 miliónov zhliadnutí.

Dnes už na jeho kanáli nájdeš obrovské množstvo videí, keďže vychádzajú každý deň a venujú sa predovšetkým najnovším hračkám a rôznym sladkostiam.

 

Milionár v šiestich

Podľa zistení portálu TheVerge, kanál s desiatimi miliónmi odberateľov tohto šesťročného chlapca zarába iba z reklám jeden milión dolárov mesačne. Celkovo pritom za rok 2017 údajne zarobil astronomických 11 miliónov dolárov, teda cez 9 miliónov eur. Ryana toto hobby nepochybne baví a určite v tom bude pokračovať. Avšak môže si byť istý, že aj keby s tým prestal, peňazí má už teraz na celý život dostatok.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
20%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
80%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.
  • WayTooLong

    Ehm, ze chlapec zaraba…. No neviem, kto tu zaraba :D

  • daphne

    ten chlapec nic nezarobil, 99% zarobku mu robi jeho foter s matkou, on sa tam v jeho videach len predvadza..vsetky videa pritom komponuje a striha jeho foter, ktory je IT maniak a youtuber.. cize on je zaroven aj clovek ktory zaraba, to ze vsetko dava synacikovi na konto uz od 4 rokov a takto ho neskutocne rozmaznava tak to je vizitka jeho „vychovy“ ,proste „novodoba vychova“ na americky sposob… a este ta jeho drbla matka sa za kazdym co nieco vyparati vo videu drblo a hlupo rehoce uvedomujuc si ze ako krasne vyuzivaju svojho rozmaznaneho synacka na idealny zdroj zarobku..max. ubohe z ich strany.. otazne je co z takeho decka vyrastie.. nikdy realne nebude pracovat nebude si vediet vazit hodnoty, pracu a dobry pocit z nej

  • pietro

    zavist je svina :o)