banner-letv-one
Novinka čierneho koňa čínskeho trhu, spoločnosti LeTV, LeTV Le 1S, je absolútna trefa do čierneho. Novinka je po každej stránke dokonalým smartfónom. Po úspešnom predstavení nasleduje ešte úspešnejšie spustenie predaja v domovskej Číne. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Spoločnosť pripravila pri uvedení 300 000 kusov, ktoré sa však vypredali za menej ako hodinu. LeTV tak muselo rýchlo zareagovať a prijalo predobjednávky, po ktorých počet kusov vzrástol na neuveriteľných 550 000 kusov a to všetko počas jednej hodiny. Obrovský úspechu novinky zaručila najmä jeho veľmi nízka cena a nadupaná výbava. Spoločnosť verejne prehlásila, že LeTV Le 1S predáva pod výrobnú cenu, čo znamená, že profit nemá žiadny. Oficiálna čínska cena činí 156 €, no ani cena cez predajcov tretích strán nie je vôbec zlá. Náš partnerský e-shop iBuygou.com spustil predobjednávky a LeTV Le 1S si tak môžete predobjednať už za veľmi prijateľných 197 €.

LETV ONE 16GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


letv-le-1s-nahlad
LeTV Le 1S obsahuje 5,5-palcový FullHD displej, procesor MediaTek Helio X10 s taktom 2,2 GHz, 3 GB pamäte RAM, 32 GB interné úložisko, Android 5.1 doplnený o nadstavbu EUI 5.5, 3000 mAh batériu, 13 MPx fotoaparát, snímač odtlačkov prstov na zadnej strane a samozrejme aj DualSIM s LTE. Bohužiaľ, podporované frekvencie sú iba 1800, 2100 a 2600 MHz. Viac sa však dočítate v našom podrobnom článku.

letv-le-1s-objednavky letv-le-1s-kupa letv-le-1s-objednavky-3

Zdroj: Gizmochina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom