Na tvrdení, že doprava na Slovensku je jedným slovom katastrofálna sa zhodneme pravdepodobne všetci. Ak súhlasíš, no nevieš ako to vyriešiť, potom je pre teba táto ponuka ako stvorená. Alternatívne spôsoby dopravy sa tešia čoraz väčšej obľube nielen vo svete ale aj u nás a preto prinášame tri skvelé zariadenia.

Skvelý alternatívny spôsobom dopravy predstavujú práve elektronické kolobežky, ktoré vďaka nášmu FonTech Shopu môžeš mať k dispozícii za skvelú sumu. Vďaka zľavovým kupónom si jednu z trojice kolobežiek môžeš zabezpečiť so zľavou viac než 40 %.  Ešte lepšou správou je dostupnosť z európskych skladov, čo zaručí expresne rýchle doručenie.

Ninebot ES2

Cena: 396 € 

Kúpiť elektrickú kolobežku Ninebot ES2 za 396 € z EU skladu
Bezpečný nákup cez FonTech Shop

Používateľov nepoteší len elegantný dizajn, ale omnoho viac. Konštrukcia kolobežky je vyrobená z hliníkovej zliatiny s maximálnou nosnosťou až 100 kg. Vďaka silnej konštrukcii  a odpruženiu tak zvládne aj tie náročnejšie podmienky. Pohon je zabezpečený elektromotorom s výkonom 700 W a maximálnou rýchlosťou 25 km/h. Na jedno nabitie prejdeš približne 25 kilometrov.

Po 3 hodinách dobíjania je kolobežka pripravená na ďalšie použitie. Vďaka hmotnosti len 11 kilogramov a možnosti jednoduchého zloženia si kolobežku môžeš zobrať do auta, vlaku či MHD. K dispozícii sú aj ďalšie funkcie ako napríklad bezpečnostné zamknutie, obmedzovač rýchlosti či tempomat.

KUGOO S1

Cena: 294 €

Kúpiť elektrickú kolobežku KUGOO S1 z európskeho skladu za 294 €
Bezpečný nákup cez FonTech Shop

Táto kolobežka s názvom KUGOO S1 je označovaná za priameho konkurenta elektrickej Xiaomi kolobežky. Rýchlosť, krása a jednoduchosť. Takto by sa dal tento šikovný ekologický prostriedok definovať v krátkosti. Skvelé jazdné vlastnosti zabezpečí 350W motor, ktorý v spojení so 6 Ah batériou dokáže najazdiť až 30 km na jedno nabitie. Neuškodí jej ani mokré či daždivé počasie, nakoľko je vybavená štandardom IP54. Báť sa však nemusia ani väčšie kubatúry, nakoľko nosnosť predstavuje 120 kg.

Skvelé jazdné vlastnosti sú doplnené poriadnou dávkou bezpečnosti a komfortu. V rámci bezpečnosti je k dispozícii systém zmiernenia nárazov pri jazde na nerovnej ceste a dvojitý brzdný systém. Na riadidlách kolobežky sa nachádza veľký LCD displej, ktorý informuje o rýchlosti, najazdených kilometroch, čase jazdy, napájaní či napätí batérie.

Xiaomi M365

Cena: 360 €

Kúpiť európsku verziu elektrickej kolobežky Xiaomi M365 z EU skladu za 360 €
Bezpečný nákup cez FonTech Shop

Tak a máme tu poslednú krásku, ktorá je vyrobená z kvalitného hliníka, čo svedčí o prepracovanom dizajne z dielne Xiaomi. Ani v tomto prípade nechýba skvelý výkon tentokrát až 500 W a krútiaci moment na úrovni 16 NM. Maximálna rýchlosť kolobežku dosahuje 25 km/h a tá je poistená dvojicou kotúčových bŕzd s E-ABS systémom. Núdza nebude ani v prípade dojazdu, ktorý predstavuje 30 kilometrov a stav batérie si môžeš jednoducho skontrolovať priamo na riadidlách.

Súčasťou je samozrejme možnosť prepojenia kolobežky so smartfónom, kde si po stiahnutí aplikácie môžeš sledovať napríklad rýchlosť či stav batérie. Samotná kolobežka nezaberie veľa miesta, nakoľko je možné ju jednoducho poskladať a ušetriť tak množstvo priestoru.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú