Meizu zaznamenalo za 24 hodín až 3 milióny rezervácií Meizu Pro 6

banner-pro-5
Fanúšikovia čínskej spoločnosti Meizu oslávili minulý týždeň oficiálne predstavenie nového klenotu v rodine smartfónov. Meizu Pro 6 je v mnohých oblastiach top mašinou, no v niektorých sa vynárajú na povrch pochybnosti, či zvolil výrobca vhodné komponenty.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Určite najdiskutovanejším aspektom sa stal 10-jadrový procesor MediaTek Helio X25, ktorý zatiaľ veľa slávy nezožal. A v neposlednom rade sa musíme pozrieť aj na relatívne veľké kompromisy oproti predchodcovi, ktorý doslova „zdemoloval“ konkurenciu. Dnes sa k nám dostali aj prvé oficiálne čísla rezervácií, ktoré nevyzerajú vôbec, ale vôbec zle. V súčastnosti je smartfón dostupný v predpredaji a záujemcovia v Číne si ho môžu zarezervovať. A Meizu sa chváli, že za 24 hodín zaznamenali neuveriteľné 3 milióny rezervácií čo vôbec to nevyzerá tak, že by nadšených zákazníkov ubúdalo. Pýchou novinky je jednoznačne brilantná konštrukcia, ktorá kombinuje elegantné minimalistické črty, majstrovské zakomponovanie antén a 2.5D zahnutie predného 5,2-palcového FullHD displeja. Novým prvkom displeja je aj 3D Press technológia, ktorá v spojení s intuitívnymi možnosťami v nadstavbe FlymeOS s Androidom 6.0 ponúkajú množstvo potenciálu.

Meizu Pro 5 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


meizu-pro-6-hands-on-fotky (47)
Unibody vyhotovenie skrýva vo vnútri spomínaný 10-jadrový procesor MediaTek Helio X25 so 4 GB RAM pamäťou. Z interného úložiska máme k dispozícii dve verzie, a to 32 GB a 64 GB. Jednou z najinovatívnejších funkcií sa stal 21 MPx hlavný fotoaparát, ktorý integruje nový systém prisvetľovacích LED diód s odlišnými farbami. Táto kombinácia sa skvelo hodí v noci, kedy budú fotografie ostré a dostatočne osvetlené.

meizu-pro-6-registracie
Určite vám odporúčame pozrieť si náš článok o nádherných hands-on fotografiách, ktoré najnovšie Meizu Pro 6 zachytávajú v plnej krása. Skvelou správou je, že Meizu Pro 6 vstúpi do predaja už 23. apríla. Smartfón si môžete predobjednať v e-shope iBuygou.com za nasledovné ceny:

  • 390 € – Meizu Pro 6 s 32 GB vnútornou pamäťou
  • 435 € – Meizu Pro 6 so 64 GB vnútornou pamäťou

meizu-pro-6-registracie2

Zdroj: Mobile.it168.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]