Vychutnajte si pohľad na tieto nádherné unboxing fotografie Meizu Pro 6

banner-pro-5
Meizu v krátkom časovom slede predstavilo dva nové smartfóny z dvoch rôznych výkonnostných tried. Jedným z nich je aj vlajková loď z high-end segmentu, Meizu Pro 6. Pro 6 si už našlo miesto v niekoľkých čínskych redakciách, vďaka čomu si môžeme vychutnať pohľad na naozaj nádherné hands-on fotografie novinky.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Meizu Pro 6 neponúka len nadupanú technologickú výbavu, ale aj nádherný dizajn, ktorý by mal byť súčasťou každej vlajkovej lodi. Zovňajšok Pro 6 tvorí precízne spracovaná kovová konštrukcia vyrobená zo zliatiny leteckej ocele a horčíka. Len samotná konštrukcia prešla až 100 procesmi, ktoré zahŕňajú obrábanie na najmodernejších CNC strojoch, nanášanie nano povlaku, veľmi presné 360° brúsenie či eloxované nástreky.

Meizu Pro 5 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


meizu-pro-6-hands-on-fotky (26)
Vďaka vysokej precíznosti a modernej výrobe Meizu dosiahlo elegantné 3D zahnutie po obvode celej konštrukcie. V spojení so 7,25 mm hrúbkou padne Meizu Pro 6 do vašej dlane ako uliate. Dizajnéri v Meizu taktiež navrhli úplne nový dizajn predelov pre antény zabezpečujúci čistejší vzhľad kovového tela. Antény sú teraz symetrické a lemujú zahnutie konštrukcie. Dosť bolo slov, presvedčte sa na vlastné oči.

meizu-pro-6-hands-on-fotky (45)

meizu-pro-6-hands-on-fotky (1)

Zdroj: (1), (2), (3), (4), (5)

 

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Kristián Hrušovský
Zakladateľ portálu FonTech.sk, milovník IT, smartfónov a kvalitnej hudby. Nepohrdnem ani kvalitnou turistikou na horskom bicykli či dobrým jedlom. Kontaktovať ma môžete na [email protected]