130-eurový Huawei Honor Play 5X bude predstavený už 10. októbra

banner-honor7
Huawei tento rok zbrojí proti konkurencii iba s top modelmi Honor 7 a modelom Mate S. Priamy konkurenti však predstavujú aj smartfóny pre menej náročných užívateľov. Práve do tohto segmentu chce zapadnúť aj nový model s kódovým označením Honor Play 5X. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Predstavenie Huawei Honor Play 5X sa nezadržateľne blíži a pre verejnosť sa naskytá pohľad na skoro kompletné špecifikácie. Na prednej strane by sme mali nájsť 5-palcový displej s HD rozlíšením. Pod kapotou sa udomácnil známy procesor low-endových smartfónov, MediaTek MT6735, spolu s 2 GB operačnou pamäťou RAM. Vo výbave už tradične nesmie chýbať ani 16 GB interné úložisko spolu s nadpriemernou batériou o kapacite 4000 mAh, ktorá spolu s nízko energetickým procesorom a displejom s HD rozlíšením môžu vytvoriť celkom zdatného bežca na dlhé trate v oblasti výdrže.

HONOR 4X môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


Teaser-for-Huaweis-October-10th-media-event

Ako sme už na začiatku spomínali, novinka bude cieliť na low-endovú kategóriu, ktorá je nabitá zaujímavými kúskami. K výborným výsledkom má dopomôcť aj cena, ktorá by nemala presiahnuť 135 €. Viac sa však dozvieme počas oficiálneho predstavenia, ktoré sa bude konať už 10. októbra.

Zdroj: Gizchina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]