PlayStation to so svojou predplatnou službou v roku 2020 myslí naozaj vážne. Po februárových peckách v podobe kolekcie troch hier Bioshock a The Sims 4 si v marci pre nás pripravuje nával v podobe jednej z najlepších hier ikonickej konzoly PS2.

Na predplatné modely PS Plus a jej takmer na vlas rovnako fungujúcu podobu od Microsoftu mnohí neprajníci konzol nadávajú. PC hráči si však neuvedomujú, že za minimálny mesačný poplatok títo hráči nezískavajú prístup len k multiplayeru, ale aj k mnohým ďalším zľavám na digitálne produkty v elektronických obchodoch. Čerešničkou na torte je tak mesačná dávka niekoľkých hier zdarma, ktorú pre marec odhalil už aj PlayStation.

Tábor nadšencov japonskej konzoly sa už od 3. marca môže tešiť na Shadow of the Colossus a Sonic Forces. Dôvodom na radosť je najmä prvý zo spomínaných titulov, keďže ide o prepracovaný remake jednej z najlepšie hodnotených PS2 hier. V Shadow of the Colossus je hráčovým poslaním zachrániť svoju milovanú v nádhernom otvorenom svete. Aby však princeznú tajomný Wander zachránil, tak musí obetovať život 16 kolosálnych bytostí.

Hra sa v dobe PS2 vyznačovala svojou schopnosťou vytiahnuť z hardvéru vtedajšej PS2 nemožné, čo sa podpísalo na častých prepadoch frameratu hry, čím sa stala notoricky známou.

Druhou spomínanou hrou je nie príliš podarený diel zo série videohier Sonic, ktorý svoje podkopané postavenie dielom Forces z roku 2017 ešte o triedu znemožnil.

Nenechaj si ujsť
Apple má striktný zákaz: Zločincom vo filmoch zakazuje používať svoje produkty

Ako spomíname vyššie, hry budú pre predplatiteľov PS Plus dostupné do 3. marca. To znamená, že máš ešte čas necelý týždeň zhrabnúť februárové hry, ktoré ponuku pre mesiac marec možno kvalitatívne aj prekonávajú.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú