Februárová nádielka hier pre predplatiteľov služby PS Plus je naozaj bohatá. Sony sa tento mesiac rozhodlo hráčom ponúknuť zadarmo až 5 titulov miesto štandardne poskytovaných dvoch. V ponuke nechýbajú AAA tituly a nájdeš v nej aj prvú VR hru v rámci tohoto druhu predplatného.

Ako píše Sony na svojom PlayStation blogu, nádielka hier pre mesiac február je mimoriadne bohatá, čo určite nebude žiadnemu hráčovi prekážať, práve naopak. Kto by sa nepotešil väčšiemu počtu hier zdarma, ako býva obvykle zvykom, no nie?

Do februárového výberu sa ako prvá dostala celá kolekcia hier Bioshock, ktoré obsahuje tituly Bioshock 1, Bioshock 2 a Bioshock: Infinite. Všetky tri tituly sú remastrované do FullHD rozlíšenia a obsahujú kompletný pôvodný obsah pre jedného hráča. Konečne tak budeš môcť prejsť celým príbehom tejto úžasnej adventúry z pohľadu prvej osoby.

Ďalšou hrou, ktorá sa dostala do výberu PS Plus a ktorá si rozhodne nájde svojich fanúšikov, je „simulácia reálneho života“ v podaní The Sims 4. Najnovší diel úžasnej série, v ktorom riadiš život svojich vytvorených postáv, síce nezahŕňa žiadne DLC, ktorých je naozaj požehnane, no aj „holá“ hra dokáže hráča zabaviť na dlhé hodiny.

Posledná hra vo februárovom PS Plus poteší zrejme užšiu skupinu hráčov, nakoľko sa jedná o VR titul, takže na jeho hranie budeš potrebovať headset pre virtuálnu realitu. Hra sa volá Firewall Zero Wall a jedná sa o taktickú strieľačku štyroch proti štyrom. V hre sa navyše 4. februára začne nová sezóna, ktorá prinesie novú mapu, takže núdza o aktívnych hráčov v tomto období rozhodne nebude.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom