ZUK Z1 s Cyanogen OS 12.1, 4100 mAh batériou či 64 GB ROM teraz len za 261 eur!

banner-zuk-z1
Len včera sme vám priniesli článok o dostupnosti smartfónu ZUK Z1 na slovenskom trhu, no bohužiaľ, cena je opäť prehnaná. Ak máte seriózny záujem o tento smartfón, nemali by ste premeškať túto skvelú akciu. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

E-shop Everbuying.net zaradil ZUK Z1 do akciovej ponuky, v ktorej ho môžete získať len za 261 €. Pre aplikovanie zľavy, ktorý je podľa predajcu až 78 €, využite kupón ZUKZ1. Za túto cenu dostanete naozaj nadupaný smartfón, ktorý síce disponuje starším, ale stále dostatočne výkonným procesorom, no ZUK Z1 sa snaží zaujať inými vlastnosťami.

LENOVO ZUK Z1 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


zuk-z1
Prednej strane ZUK Z1 dominuje 5,5-palcový FullHD OGS displej. O výkon sa stará stále špičkový procesor Snapdragon 801 spolu s 3 GB operačnou pamäťou RAM. Nesmieme zabúdať ani na plne dostačujúce interné úložisko o kapacite 64 GB a na nadpriemerne veľkú 4100 mAh batériu. Pre fotografických nadšencov si Lenovo ZUK Z1 pripravilo veľmi kvalitný 13 MPx snímač Sony IMX214. Na prednej strane nájdeme 8 MPx selfie snímač.

zuk-z1-2

Keďže ide o medzinárodnú verziu smartfónu, obsahuje známy CyanogenMOD 12.1 OS, ktorý pracuje na Androide 5.1 a vo svete alternatívnych ROM si drží najväčšiu popularitu už niekoľko rokov. Novinka nebola ochudobnená ani o DualSIM alebo o podporu LTE pripojenia, no s nie úplnou kompatibilitou na našom území. ZUK Z1 teda podporuje frekvencie 1800/2100/2600 MHz. Nesmieme zabudnúť ani na USB Type-C 3.0 či snímač odtlačkov prstov integrovaný do domovského tlačidla.

zuk-z1-type-c

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Inzercia
Sponzorované články.