banner-mi4sNubia, teda smartfónová divízia spoločnosti ZTE, vydala oficiálny teaser na pripravovanú konferenciu, ktorá sa bude konať 19. apríla. Napriek tomu, že teaser priamo neodhaľuje, čo bude hlavnou témou konferencie, je možné, že pôjde o predstavenie dlhoočakávaného modelu ZTE Nubia Z11.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Nedávno spoločnosť lákala aj na špeciálnu udalosť s dátumom konania 29. marca, ukázalo sa však, že išlo len o propagáciu už predstavených zariadení. To sklamalo nejedného fanúšika, no tentoraz s ohlásením konferencie prichádza zároveň nová nádej, že model ZTE Nubia Z11 predsa len čoskoro uvidíme. Dohadom, že pôjde práve o predstavenie modelu Z11 nahráva aj názov udalosti, ktorý znie „2016 Konferencia novej Nubie“. Všetko sa to odohrá v Pekingu a po pár mesiacoch mlčania by to pre spoločnosť znamenalo ideálnu príležitosť predstaviť nové produkty pre rok 2016. Už tradične môžeme očakávať 3 modely.

nubia-z11-mini-001

Možný dizajn ZTE Nubia Z11 Mini

Model Nubia Z11 Mini už dokonca prešiel certifikáciou TENAA, vďaka čomu sme spoznali niektoré špecifikácie zariadenia. Procesorom má byť bližšie nešpecifikovaný, 8-jadrový čip s frekvenciou 1,5 GHz doplnený o 3 GB RAM a 64 GB vnútornej pamäte. Fotoaparáty prídu v rozlíšení 16 MPx a 8 MPx. Ďalšie funkcie zahŕňajú skener odtlačkov prstov, Android 5.1 Lollipop a cenovku na úrovni 202 € .

zte-nubia-z11-render-2

Minuloročná Nubia Z9 prišla s bezrámikovým dizajnom a očakáva sa teda, že v rovnakom dizajne bude pokračovať aj nová generácia. Je tu taktiež možnosť, že zariadenie príde s vlastnou implementáciou duálneho fotoaparátu a 5,2-palcovým displejom s 2K rozlíšením. Ďalej sa spomína napríklad 4 GB RAM, 128 GB úložisko či Android 6.0 Marshmallow. Tretím členom série sa má stať Nubia Z11 Max, avšak informácie o tomto zariadení sú zatiaľ veľmi limitované.

Zdroj: Gizmochina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP