ZTE Nubia Z9 príde s displejom s dotykovými hranami

Smartfóny Nubia sú vlajkové lode spoločnosti ZTE. Nová Nubia Z9 bude oficiálne predstavená 6. mája 2015, no už teraz unikli prvé snímky, ktoré naznačujú, že obe strany displeja budú zaoblené.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na Facebooku a Google+!

O pripravovanej Nubii Z9 toho ešte veľa nevieme, môžeme však s vysokou presnosťou predpokladať, že sa bude jednať o high-end smartfón s 8-jadrovým Snapdragon 810. O Nubii Z9 sa hovorí ako o bezrámikovom smartfóne, teda bočné rámiky okolo displeja bude mať tento smartfón len minimálne.

Týždeň pred predstavením tohto smartfónu sa na internete objavili screenshoty priamo zo systému novej Nubie Z9. Môžeme predpokladať, že mobil bude podporovať gestá prstami po svojich „dotykových hranách“, napríklad na prepínanie spustených aplikácií, úpravu jasu, hlasitosti a úpravu obrázkov. Bočné hrany by teda mali fungovať podobne ako hrana smartfónu Galaxy Note Edge.

ZTE Nubia Z9 bude oficiálne predstavená 6. mája, keby má predstavenie svojej novinky naplánované aj Oppo a Vivo. Vyzerá to tak, že tento deň budú chcieť zaujať viacerí čínski výrobcovia.

Zdroje: Gizchina.com a Mydrivers.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Juraj Vasek
Som študent Gymnázia Viliama Paulinyho - Tótha v Martine. Venujem sa výrobe programov a webových stránok. Vlastnil som mobily ako iNew V3, Doogee DG550 a UMI Zero, Elephone P9000 a veľa ďalších. Aktuálne používam Xiaomi Mi5. V prípade akýchkoľvek otázok sa ma nebojte kontaktovať na [email protected]