Smartfóny Nubia sú vlajkové lode spoločnosti ZTE. Nová Nubia Z9 bude oficiálne predstavená 6. mája 2015, no už teraz unikli prvé snímky, ktoré naznačujú, že obe strany displeja budú zaoblené.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na Facebooku a Google+!

O pripravovanej Nubii Z9 toho ešte veľa nevieme, môžeme však s vysokou presnosťou predpokladať, že sa bude jednať o high-end smartfón s 8-jadrovým Snapdragon 810. O Nubii Z9 sa hovorí ako o bezrámikovom smartfóne, teda bočné rámiky okolo displeja bude mať tento smartfón len minimálne.

Týždeň pred predstavením tohto smartfónu sa na internete objavili screenshoty priamo zo systému novej Nubie Z9. Môžeme predpokladať, že mobil bude podporovať gestá prstami po svojich „dotykových hranách“, napríklad na prepínanie spustených aplikácií, úpravu jasu, hlasitosti a úpravu obrázkov. Bočné hrany by teda mali fungovať podobne ako hrana smartfónu Galaxy Note Edge.

ZTE Nubia Z9 bude oficiálne predstavená 6. mája, keby má predstavenie svojej novinky naplánované aj Oppo a Vivo. Vyzerá to tak, že tento deň budú chcieť zaujať viacerí čínski výrobcovia.

Zdroje: Gizchina.com a Mydrivers.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú