Každý z nás ma rád, ak za svoje peniaze dostane niečo, čo ma naozaj ich cenu. Mnohí z nás si síce myslia, že napríklad spoločnosť Apple sa takýmto heslom neriadi, ale musíme pripustiť, že každý má na túto záležitosť pomerne dosť subjektívny pohľad a preto sa názory častokrát diametrálne líšia. Naproti tomu sa asi všetci zhodneme, že dostať nový ZTE smartfón s TOP hardvérom, ktorý je momentálne dostupný za pár stoviek, naše financie nepodceňuje, skôr by som povedal, že im dáva nový rozsah.

Spoločnosť Meizu nám pár hodín dozadu predstavila zariadenie za 112 dolárov, Blue Charm. ZTE sa nad touto udalosťou povznieslo a vracia úder s trochu viac nadupaným a elegantným telefónom za celkom nízku cenu. ZTE Blade S6 prichádza s 5-palcovým HD displejom, zatiaľ čo srdcom tohto smartfónu je osemjadrový, 64-bitový Snapdragon 615 procesor, ktorému sekunduje 2 GB RAM. Vnútorná pamäť má kapacitu 16 GB a k dispozícii je aj slot pre microSD karty. Zadnú stranu dopĺňa 13 MPx fotoaparát, pričom vpredu zasa nájdeme 5 MPx širokouhlý fotoaparát. Nový smartfón od ZTE je napájaný 2400 mAh batériou a beží na najnovšom Androide 5.0 Lollipop.

ZTE-Blade-S6-710x473

ZTE Blade S6 má v rukáve ešte viac és, a aj keď to je pomerne elegantný smartfón s rozmermi 144 x 70,7 x 7,7 mm, Hi-Fi zvuk s vyhradeným audio procesorom ho robí ešte výnimočnejším. A to ste ešte nepočuli o inteligentných gestách, ktoré si môžete prezrieť v priloženom videu. Telefón bude k dispozícii na webe Aliexpress 10. februára, s globálnym rozšírením sa ráta od 27. februára za odporúčanú maloobchodnú cenu 250 dolárov (cca 220€). ZTE sľubuje, že zariadenie bude dodávať do Veľkej Británie, Francúzska, Nemecka, Talianska, Španielska a Hong Kongu.

Páči sa Vám nový ZTE? Potešila by Vás dostupnosť tohto smartfónu na Slovensku?

Zdroj: Phonearena.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP