Britský herec Idris Elba bol jednou z prvých známych tvárí, ktoré sa pridali do sveta Marvel Cinematic Universe. V roku 2011 si vo filme Thor od režiséra Kennetha Branagha zahral vševidiacu postavu Heimdalla. Túto úlohu si neskôr zopakoval aj v ďalších dvoch častiach série, Thor: The Dark World a Thor: Ragnarok. Nové informácie však priniesol portál Screenrant.

Na chvíľku sa ukázal aj vo filme Avengers: Age of Ultron, kde sme ho videli v Thorovej vízii. Jeho cesta skončila na začiatku filmu Avengers: Infinity War, kde zomrel rukami samotného Thanosa. Tesne pred jeho smrťou ešte stihol vyslať na planétu Zem Hulka, ktorý všetkých varoval pred príchodom veľkej hrozby.

Idris Elba by mohol zaznamenať veľký návrat

Každopádne, v tomto filme zomreli aj Loki, Vision a Gamora (mimo lusknutia prstami). A, bohužiaľ, postava Heimdalla je jedinou z nich, ktorá sa neobjaví v blízkej budúcnosti MCU. Loki a Vision totiž dostanú svoje vlastné seriály, zatiaľ čo sa Gamora podľa všetkého objaví vo filme Strážcovia Galaxie 3. Je teda Heimdallova smrť nezvratná? Herec Idris Elba medzitým stihol prejsť do DC, kde si zahrá vo filme The Suicide Squad.

Nenechaj si ujsť
Akého hrdinu alebo zloducha si zahrá Keanu Reeves v Marvel?

Vtipné je, že réžiu má na starosti James Gunn, ktorý ešte predtým zrežíruje vyššie spomenutých Strážcov Galaxie. Ale podľa najnovších informácií to vyzerá tak, že sa nerozhodnému Elbovi stíska aj po Marveli, informuje ComicBook. Prezradil to v rozhovore s portálom KTSA počas tlačovej konferencie k jeho najnovšiemu filmu, Rýchlo a zbesilo: Hobbs a Shaw. Priznal sa, že ešte nevidel film Avengers: Endgame a všetkých varoval, aby mu nič neprezradili. Diskutovali aj o jeho budúcnosti v MCU a o tom, či nejaká vôbec existuje.

Počujte, Heimdall je v podstate súčasťou rodiny bohov. Takže, chápete, v podstate by mohol byť nažive. Len hovorím! Dávam to do sveta! Postava Heimdalla ide veľmi hlboko do, veď viete, Thorovej mytológie… A som si istý, že by existoval nejaký zaujímavý spôsob, ako ho oživiť. Samozrejme, že by som chcel. Áno.

Idris v minulosti dokonca rozprával aj o tom, že by si v MCU rád zahral aj nejakú väčšiu rolu. Je teda jasne vidieť, že by sa do tohto sveta veľmi rád vrátil. Uvidíme však, ako sa mu zapáči u konkurencie s názvom DC.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom