Možno si z médií zachytil správu, že populárna kanadská herečka Ellen Page sa pred pár dňami oficiálne prihlásila k mužskej rodovej identite, zmenila si meno na Elliot a uviedla, že je transgender. Právom sa teda vynorila otázka, či bude mať zmena pohlavia vplyv aj na hercovu rolu v pokračovaní hitu Umbrella Academy, ktorý na Netflixe patrí medzi najsledovanejšie seriály roka.

Elliot Page, známy aj z filmov Inception alebo Juno, v ktorom si za titulnú rolu herec vyslúžil aj Oscara, v Umbrella Academy stvárňuje postavu Vanye, outsiderky dysfunkčnej rodiny superhrdinov s nebezpečnými schopnosťami.

Zápletka prvej série bola na pleciach kanadského herca prakticky postavená, zásadnú rolu Vanya zohrávala aj v pokračovaní, ktoré malo premiéru v lete tohto roka a v sledovanosti búralo rekordy. Netflix preto v tomto prípade príliš neotáľal a krátko po odvysielaní druhej série oznámil aj ďalšie pokračovanie.

Tretia séria bez hereckých zmien

Hercova správa o zmene rodovej identity na sociálnych sieťach vyvolala množstvo pozitívnych, ale tiež rozporuplných reakcií, viaceré z nich vyzývali aj na zmenu obsadenia postavy Vanye v prichádzajúcej tretej sérii.

Podobné závery však boli predčasné. Variety totiž informuje, že v pokračovaní Umbrella Academy všetko zostane po starom, Elliot Page sa do svojej role vráti a postavu Vanye stvárni bez akýchkoľvek zmien. Na situáciu už reagoval aj Netflix, ktorý upravil hercovo meno vo všetkom svojom obsahu na Elliot Page.

Tretia séria Umbrella Academy sa aktuálne nachádza v produkčnej fáze, za predpokladu, že nakrúcanie nebude prerušené kvôli COVID-19, by sa fanúšikovia seriálu mohli nových epizód dočkať už v druhej polovici budúceho roka.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP