Ak by si si rád vyskúšal nejaký elektromobil, no až doteraz si nevedel, ako na to, možno máme pre teba riešenie. Carsharingová spoločnosť HoppyGo zaradila na Slovensku do ponuky svojich áut aj novú elektrickú Škodu Enyaq iV, informuje automobilka v tlačovej správe.

Stretli sme sa už s množstvom ľudí, ktorí by aj boli ochotní dať elektromobilu šancu, no využívanie takéhoto auta si nevedia úplne predstaviť a kupovať nový elektromobil „na slepo“ bez toho, aby si ho reálne vyskúšali, je tak trochu nezmysel.

NEPREHLIADNI
Prešli sme prvé kilometre s Enyaqom iV. Z prelomovej elektrickej Škody sme extrémne nadšení

Automobilky síce poskytujú potenciálnym zákazníkom skúšobné jazdy, no tie sú zväčša obmedzené počtom kilometrov či časovým ohraničením a za jeden-dva dni si bežný používateľ nestihne vyskúšať všetky situácie, ktoré so svojim autom bežne vykonáva.

Martin Katler/FonTech

Carsharingová spoločnosť HoppyGo ale prináša možné riešenie, do svojej ponuky prenájmu áut zaradila aj Enyaq iV, ktorý si teraz môžu prenajať zákazníci vo viacerých mestách Slovenska.

Aktuálne je možné auto si prenajať maximálne na 4 dni od piatku do pondelka. Cena za jeden deň prenájmu je 92 €, v prípade prenajatia troch a viac dní je cena znížená na 73,60 € na deň. Jediným obmedzením je limit 400 km na deň, pri jeho prekročení dopláca zákazník 0,20 € za každý kilometer.

V ponuke HappyGo sa nachádza najvyššia verzia iV 80 so 77 kWh batériou, ktorá má podľa WLTP cyklu dojazd na jedno nabitie viac ako 500 km.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom