banner-nubia-z11Slávny výrobca procesorov, spoločnosť Intel, už dávno nie je len výhradným distribútorom desktopových procesorov a čoraz viac sa zameriava aj na segment smartfónov alebo tabletov. Služby vo veľkom využívajú najmä čínski výrobcovia, ktorí zásobujú svoje zariadenie práve najnovšími Intel procesormi.

Vianočné zľavy sa, samozrejme, dotkli aj týchto zariadení, ktoré využívajú práve Intel procesory a za veľmi výhodné ceny ich kúpite jedine v e-shope GeekBuying.com, kde sú momentálne dostupné veľké zľavy.

Gamepad GPD Win

Cena: 351 €

Kúpiť Gamepad GPD Win za 351 €

Na klasický Gameboy si ešte určite spomeniete, nakoľko táto archaická herná mašinka priniesla pre milióny fanúšikov nespočet hodín zábavy. Ako išiel čas, žiadne zariadenie sa nedokázalo tomuto kúsku skutočne vyrovnať, až dodnes. Čínsky výrobca GPD priniesol kompaktný herný tablet, ktorý má klasickú hardvérovú klávesnicu, dva joysticky na ovládanie a konzolové tlačidlá pre čo najlepší herný zážitok. Hry sa budú zobrazovať na 5,5-palcovom HD displeji.

gpd-win-intel-z8500-windows-10-4gb-64gb-gamepad-tablet-pc-black-20161012144335986

Dostatočný výkon vyprodukuje procesor Intel Atom X7 Z8700, grafický akcelerátor Intel HD Graphic a 4 GB RAM pamäť v spojení so 64 GB úložiskom s podporou microSD kariet. 6700 mAh batéria ponúkne dostatočnú šťavu pre niekoľko hodín nepretržitého hrania a operačný systém Windows 10 zas obstará patričný používateľský komfort. Neoceniteľnou súčasťou je aj podpora herných titulov z Xboxu, PS1 alebo PS2. S cenou 351 € sa rozhodne jedná o skvelý darček pod stromček, pričom ako darček dostanete od e-shopu ochranné púzdro, kvalitnú 64 GB microSD kartu Samsung a čítačku kariet. Pri zastavení colnicou bude DPH činiť 70 €.

Vorke V2 Ultra

Cena: 439 €

vorke-v2-intel-skylake-i7-6500u-8g-ddr3l-256g-ssd-ultra-compact-pc-20161105103122480

Kúpiť Vorke V2 Ultra za 439 €

Kompaktné počítače zažívajú v poslednej dobe veľký boom. Tendenciu vzostupu týchto zariadení pozorujú aj v Číne, kde nám tamojší výrobcovia priniesli jedno špičkovo vybavené zariadenie. Vorke V2 Ultra je svojimi rozmermi veľmi kompaktný a nebude narúšať dizajnový smer vášho pracovného stola. Srdcom celej mašiny, ktorá sa stará o všetky výpočtové operácie, je procesor Intel Core i7-6500U, ktorý podporuje 8 GB DDR3 RAM pamäť a 256 GB SSD úložisko od Samsungu.

vorke-v2-foto

Operačným systémom je Ubuntu 16.04 s možnosťou preinštalovania na Linux alebo Windows. Nechýba ani podpora WiFi, HDMI a rýchlych USB 3.0 portov. Ak by vám náhodou vyššie spomínané úložisko nestačilo, k dispozícii je rozšírenie skrz M.2 SSD rozhranie. V2 Ultra stojí 439 €, no dokáže poskytnúť dostatočný výkon aj pre vykonávanie náročnejších operácií. Prípadná návšteva slovenských colníkov môžu dodatočne navýšiť cenu o 88 €. Ako darček v tomto prípade si e-shop GeekBuying pripravil praktickú klávesnicu s touchpadom.

Jumper EZbook Air

Cena: 254 €

jumper-ezbook-air

Kúpiť Jumper EZbook Air za 254 €

Ako tretí produkt tu máme prenosný a vzhľadovo veľmi elegantne vyriešený laptop Jumper EZbook Air. Dizajnové poňatie je teda na výbornej úrovni a rovnako to môžeme povedať aj o 11,6-palcovom FullHD displeji. Pod kapotou pracuje procesor Intel Cherry Trail Z8350 so 4 jadrami. Bezproblémový multitasking prináša 4 GB RAM pamäť, ktorá v spojení s 128 GB úložiskom vyprodukujú slušný výkon. Na prednej strane je tiež 0,3 MPx selfie kamera na videohovory.

jumper-ezbook-air-3

Výrobca tiež integroval reverzibilný USB Type-C konektor, cez ktorý sa nabíja vstavaná 8000 mAh batéria. Ako inak, po softvérovej stránke tu máme Windows 10 s možnosťou stiahnutia dodatočných jazykov. 254 € je naozaj veľmi prijateľná cena a ak k tomu pridáme aj darček v podobe luxusného koženého obalu, vzniká nám parádna ponuka. Platba DPH na colnici by robila v tomto prípade necelých 51 €.

 

Poznámka redakcie: Články označené ako „Sponzorované“ a publikované autorom „Inzercia“ sú určené na propagáciu aktuálnych zliav a akcií na produkty predávané čínskymi e-shopmi. Za predaj nezodpovedáme, len informujeme o akcii.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP