banner-ulefone-powerOslavy Čínskeho nového roka sú už pár dní za nami a tak môžu čínski výrobcovia pokračovať v práci na svojich smartfónoch. Dizajny čínskych smartfónov neboli vždy práve najlepšie hlavne v oblasti strednej a nižšej triedy. Situácia sa ale postupom času začala meniť a výrobcom začalo záležať aj na vzhľade svojich smartfónov. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Menšiu revolúciu spôsobilo Xiaomi, keď prinieslo kovovú konštrukciu nielen do smartfónov strednej triedy, ale neskôr dokonca aj do nižšej triedy. Výrobcom smartfónov s prémiovým dizajnom je napríklad Vertu, no cena týchto smartfónov sa ráta v niekoľkých tisíckach eur. Internetom dnes začala kolovať fotka, na ktorej sa nachádza ďalší smartfón s nezvyčajným dizajnom, pričom jeho výrobcom by mal byť Ulefone. Výrobca v súčasnosti používa v podstate dve varianty svojich dizajnov. Ten prvý môžeme vidieť u rady Be Touch a druhý u nádherného Ulefone Paris.

ulefone-future-bezramikovy-displej

Očakávaný Ulefone Future s nádherným bezrámikovým displejom

Najnovší uniknutý obrázok, tak môže byť predzvesťou toho, čo môžeme od spoločnosti Ulefone v tomto roku očakávať. Pripravovaná novinka už na prvý pohľad pripomína nejeden zo smartfónov od Vertu, a to vrátane prítomnosti kože na konštrukcii. Poriadny rozruch vo svete čínskych smartfónov by mohol spôsobiť aj pripravovaný Ulefone Future s bezrámikovým displejom a poriadne lákavými špecifikáciami. Žiadne ďalšie informácie bohužiaľ nie sú známe, no je šanca, že by sme tento smartfón mohli uvidieť už budúci týždeň na MWC 2016 v Barcelone.

Zdroj: Gizchina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP