Fanúšikovia fantasy momentálne žijú druhou sériou Zaklínača, ktorá v piatok po dvojročnom čakaní konečne odštartovala na Netflixe a zatiaľ sa teší vynikajúcim ohlasom.

Na čom si užiješ dokonalý zvuk s OLED televízorom?

Kúp si televízor OLED spolu so soundbarom alebo WiFi reproduktorom a získaj cashback vo výške nákupnej ceny audio produktu späť.

POZRI SI CELÚ–>PONUKU<–

Netflix si však pre priaznivcov poľskej fantasy okrem premiéry druhej sezóny nachystal aj ďalšie prekvapenie – vôbec prvú upútavku na pripravovaný seriál z univerza Zaklínača – The Witcher: Blood Origin.

Na Geralta zabudni

Nový seriál bude zasadený približne 1 200 rokov pred udalosti zo seriálu Zaklínač a sústrediť sa bude predovšetkým na elfské klany. Elfovia sú v univerze Zaklínača vnímaní ako podradná rasa, kedysi však išlo o vznešený a majestátny národ, ktorý doplatil na konflikt s ľudskou rasou i vlastnú pýchu.

Seriál sa rovnako zameria aj na udalosti, ktoré viedli ku konjunkcii sfér. V poľskej fantasy ide o jednu z kľúčových udalostí, počas ktorej sa otvorili brány medzi paralelnými svetmi a vymazali sa hranice medzi svetmi ľudí, elfov a príšer. The Witcher: Blood Origin zároveň predstaví aj nerozpovedaný príbeh vôbec prvého Zaklínača.

Trojica bojovníkov na ceste za pomstou

V centre pripravovanej novinky bude stáť postava Éile, elitnej bojovníčky požehnanej „hlasom bohyne“, ktorá opustí svoj klan a úlohu strážkyne kráľovnej a vydá sa nasledovať svoje srdce.

Romantická výprava však netrvá dlho a po udalostiach na kontinente je hlavná postava nútená opäť chytiť meč a vydáva sa na cestu za pomstou i vykúpením.

YouTube/snímka obrazovky

Sprevádzať ju bude aj dvojica bojovníkov – elfka Scia, ktorá je na výprave za nájdením posvätného meča, a mocný bojovník Fjall, rovnako hľadajúci pomstu. O deji ako takom zatiaľ veľa nevieme, teaser však okrem zaujímavých postáv sľubuje aj hromadu akcie. Blood Origin zatiaľ nemá stanovený dátum premiéry, očakáva sa štart počas budúceho roka.

Značku Zaklínača na Netflixe celkovo čaká veľká budúcnosť. Okrem Blood Origin Netflix potvrdil aj nakrúcanie tretej série hlavného seriálu,  v rámci služby je k dispozícii aj anime Nightmare of the Wolf, ku ktorému sa neskôr pridá ďalší anime projekt určený pre rodiny s deťmi.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP