Okrem celého radu nových produktov, ktoré boli dnes oznámené, Xiaomi tiež prekvapilo spotrebiteľov. Oficiálne totiž znížilo cenu svojho veľmi populárneho Xiaomi Mi4.

[/blockquote]

XIAOMI Mi4 16GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Cena je o 200 juanov (30 €) nižšia, čo znamená, že teraz stojí jedna z najpopulárnejších vlajkových lodí 1799 juanov, čo je v prepočte skvelých 270 €! K tomu firma uviedla zlacnenie aj „horšieho“ modelu Mi4, ktorý sa začne predávať za neuveriteľných 250 €. Jedná sa v podstate o rovnaké zariadenie, ktoré má však „zníženú kapacitu“ RAM na 2 GB.

xiaomi mi4Xiaomi Mi4 bol predstavený v auguste minulého roka, no má stále čo ponúknuť. Vďačí hlavne chipsetu Snapdragon 801, ktorý je taktovaný na 2,5 GHz, 3 GB operačnej pamäte RAM, 16/64 GB vnútornému úložisku (bohužiaľ bez možnosti rozšírenia o microSD karty), potešia tiež podarené 13 MPx / 8 MPx snímače a mnoho iného. Všetok výkonný hardvér je zabalený do krásneho a pevného tela, ktoré je lemované kovovým rámom. Tento čínsky velikán sa dostal aj k nám do redakcie a tak si môžete prečítať našu recenziu.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na Facebooku a Google+!

Obe zariadenia budú k dispozícii na pultoch v Číne od 8. apríla. Keďže klesla oficiálna cena tohto smartfónu, zlacniť by mohli aj čínske e-shopy, ktoré Xiaomi Mi4 predávajú. Uvidíme, či sa tak stane a my vás samozrejme budeme informovať. Na Slovensku kúpite Xiaomi Mi4 za cca 350 €.

Zdroj: Gizmochina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú