Máš pocit, že tvoje auto je vybavené všetkým dôležitým, no stále ti v ňom niečo akosi chýba? Tohto pocitu ťa môže zbaviť kvalitná bezpečnostná autokamera, ktorá síce nie je povinnou výbavou, no v mnohých prípadoch je na nezaplatenie.

Jedna z najlepších kamier do auta opäť zlacnela

Xiaomi v spolupráci so dcérskou spoločnosťou Yi vytvorili jednu z najkvalitnejších kamier do auta v cene pod 50 €. Poctivú kvalitu tejto kamery dokazujú testy po celom internete a aj ten náš, nakoľko s kamerou máme reálnu skúsenosť a môžeme ju len odporučiť. Navyše, za aktuálnu cenu naozaj nemá konkurenciu. V e-shope Lightinthebox ju kúpiš v limitovanom bleskovom výpredaji za 30 €!

Kúpiť Xiaomi Yi kameru do auta za najnižších 30 €
Bezpečný nákup cez FonTech Shop 

Doručenie na Slovensko a do Česka je úplne zadarmo, a čo viac, k dispozícii je aj poistenie voči colným poplatkom, ktoré vychádza na približne 6 €. Toto poistenie zaistí, že aj pri prípadnej colnej kontrole tvojho balíka ti predajca všetky poplatky preplatí.

Výber poistenia voči colným poplatkom:

 

Lepšiu v tejto cene nenájdeš

Tiež si na internete videl rôzne videá z kamier áut, na ktorých bola zachytená nehoda alebo iný zaujímavý okamih? Vďaka nej môžeš byť autorom podobných videí aj ty! Ponúka kvalitný záznam, no vôbec nestojí veľa. Na jazyku máme kameru do auta od výrobcu Yi, ktorý je dcérskou firmou spoločnosti Xiaomi. Hlavnými prednosťami sú najmä plynulý záznam vo FullHD rozlíšení pri 60 snímkoch za sekundu či clona f/1.8. Záznamy si môžeš prezerať na 2.7-palcovom displeji a následne cez Wi-Fi alebo microSD kartu preniesť do iného zariadenia.

Xiaomi Yi kamera do auta
Zobraziť celú galériu (7)
Kristián Hrušovský / FonTech

Xiaomi Yi Dash Camera je vybavená aj batériou s kapacitou 240 mAh, ktorá však slúži ako záloha v prípade nehody, kedy by došlo k poškodeniu elektroniky v aute a kamera by tak ostala bez prúdu. Na batérii dokáže nahrať maximálne pár minút videa. Kamera podporuje maximálne 64 GB microSD kartu, nutnosťou je minimálne Class10 karta. Po zaplnení karty kamera staré záznamy automaticky prepisuje novými. 1 minúta záznamu vo FullHD rozlíšení má veľkosť približne 240 MB. Záznamy sú automaticky nastrihané na maximálne trojminútové videá. Kameru je možné ovládať aj pomocou tvojho smartfónu cez Wi-Fi pripojenie a originálnu aplikáciu.

Mini recenzia od Kristiána Hrušovského:

„Mal som možnosť túto kameru pár dní testovať a nazbieral som s ňou iba pozitívne skúsenosti. Videá dokáže nahrávať aj v 2K rozlíšení, ale osobne sa mi viac páčilo dokonalo plynulé FullHD pri 60 fps. Výborný dojem na mňa spravilo aj podanie farieb a bezchybné nastavovanie expozície. Keď som napríklad vyšiel z tunela na silné slnko, kamera si ihneď upravila expozíciu. Vďaka výbornej clone f/1.8 zaujmú kvalitou aj nočné zábery. Videá však nezaostávajú ani po stránke kvality zvuku. Z vlastných skúseností mám overené, že mikrofón dokáže zachytiť naozaj čistý zvuk, aj pri rozprávaní osoby cez otvorené okno auta. Po niekoľkých dňoch intenzívneho testovania môžem túto kameru do auta len odporučiť.“

Ukážka denného záznamu:

Ukážka nočného záznamu:

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP