Porovnanie: Xiaomi Yi Action Camera vs GoPro Hero 3 vs GoPro Hero 4

Xiaomi len prednedávnom predstavilo ich najnovší prírastok do svojej rodiny. Xiaomi Yi Action Camera je kamera, ktorá by mala ísť priamo do súboja s GoPro a keďže sa svojou cenou (cca 60 €) dostáva hlboko pod cenu GoPro Hero 3 (201 €) a aj Hero 4 (370 €), tak všetkých zaujíma, ako si vedie proti týmto o poznanie drahším konkurentom. Web GeekPark porovnal dva modely GoPro s Yi Action Camera vo fotografickom súboji. Testovacie fotografie môžete vidieť nižšie.

Xiaomi Yi Action Camera vs GoPro Hero 3 vs GoPro Hero 4


GoPro Hero3 White Edition môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Kvalitou sa Yi Action Camera určite môže rovnať GoPro kamerám, pričom výkon kamery od Xiaomi je podstatne lepší v tmavých prostrediach. Ak by sa niekomu zdali fotky na porovnanie málo, k dispozícii máme aj video. Xiaomi sa naozaj snaží byť spoločnosť, ktorá ponúka kvalitu za málo peňazí a s Yi Action Camera sa im to určite podarí.

Sleduj FónyzČíny.sk na Facebooku a Google+!

Čo si myslíte o kvalite fotografií Xiaomi Yi kamery v porovnaní s GoPro kamerami vy? Už onedlho sa môžete tešiť na recenziu tejto kamery!

Zdroj: Oizoioi.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Juraj Vasek
Som študent Gymnázia Viliama Paulinyho - Tótha v Martine. Venujem sa výrobe programov a webových stránok. Vlastnil som mobily ako iNew V3, Doogee DG550 a UMI Zero, Elephone P9000 a veľa ďalších. Aktuálne používam Xiaomi Mi5. V prípade akýchkoľvek otázok sa ma nebojte kontaktovať na [email protected]