Xiaomi nedávno predstavilo svoju prvú športovú kameru s názvom Xiaomi Yi Action Camera, ktorá si kladie za cieľ konkurovať populárnym kamerám GoPro Hero 3 a 4. Na rozdiel od nich je však kamera od Xiaomi o niečo lacnejšia a teraz sa začína predávať aj na Slovensku. 

[/blockquote]

Xiaomi Yi Action Camera môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Xiaomi Yi Action Camera si za pomerne malú dobu získala mnoho fanúšikov a to najmä vďaka nízkej cene a slušnej výbave. Táto šikovná kamera sa teraz začína predávať aj u nás, na Slovensku. Cena je, pochopiteľne, vyššia, ako napríklad v e-shope iBuygou.com. V slovenských e-shopoch ju momentálne nájdete od 112 €. Za túto cenu ju predáva náš partner SmartZero.sk.

SAMSUNG CSC

Xiaomi Yi Action Camera v redakcii

Za túto cenu dostanete športovú kameru so 16 MPx snímačom Sony Exmor R, ktorý dokáže nahrávať video 1080p rozlíšení pri 60 snímkoch za sekundu. Hmotnosť najnovšej Xiaomi kamery je len 72 g a k dispozícii bude aj vode odolné puzdro, ktoré bude kompatibilné s držiakmi pre GoPro kamery. 

Xiaomi Yi Action Camera kúpite najlacnejšie v tomto obchode

V redakcii túto kameru už testujeme a na recenziu sa môžete tešiť už čoskoro. V pláne sme mali recenziu vydať oveľa skôr, no vyskytli sa nečakané technické problémy s kamerou. 

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú