Xiaomi Redmi Note 2 príde s USB Type-C a procesorom MediaTek MT6795

Populárny smartfón Xiaomi Redmi Note si získal fanúšikov po celom svete a dokonca v domovskej Číne tvorí spoločnosti väčšinu predajov. Teraz sa dozvedáme niekoľko informácií o pripravovanom nástupcovi s kódovým označením Xiaomi H3Y. Špekulácie naznačujú výbornú výbavu a elegantný dizajn.

[/blockquote]

Xiaomi Redmi Note môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

S prvotných informácií sme sa dozvedeli, že o výkon sa bude starať novinka z dielne Mediateku, MT6795, s ôsmimi jadrami a 64-bitovou architektúrou. Uhlopriečka displeja by mala ponúknuť veľkosť 5,5 palca s Full HD rozlíšením. Zadná kamera by mala mať 13 MPx, o prednej kamere zatiaľ nepadli žiadne informácie, no predpokladáme rozlíšenie 8 alebo 5 MPx. Po nových modeloch spoločnosti LeTV, o ktorých sme vám priniesli podrobnejšie informácie v tomto článku, aj novinka od Xiaomi by mala ponúknuť USB konektor typu C.

Xiaomi_H3Y_Redmi_Note_2

Sleduj FónyzČíny.sk aj na Facebooku a Google+!

Prvé úniky informácií zväčša nič neznamenajú, ale dávajú nám ako takú predstavu, ako by mohol vyzerať nástupca cenovo dostupného smartfónu, ktorý si získal mnohých fanúšikov. Jedno vieme ale určite. Nový Xiaomi Redmi Note 2 prinesie zaujímavú výbavu za zlomok ceny. V prípade noviniek vás budeme samozrejme informovať.

Zdroj: Gizchina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]