4. generácia smartfónov zo série Xiaomi Redmi je na trhu už dlhší čas a ani nečudo, že ide o najpredávanejšie modely spoločnosti. Za nízku cenu ponúkajú neuveriteľnú kvalitu a teraz ich za najnižšie ceny kúpiš priamo z európskych skladov.

Smartfóny spoločnosti Xiaomi sa tešia obrovskej popularite. O to populárnejšie sa stávajú časom, kedy ich ceny padajú na často neuveriteľné hodnoty.

Najnižšie ceny v Európe

Do rovnakej situácie sa teraz dostal smartfón Xiaomi Redmi 4X, ktorý priamo v európskom sklade kúpiš za cenu, aká tu už dlho nebola. Zlatá verzia Redmi 4X s plným LTE, 3 GB RAM a 32 GB zasa za parádnych 114 €.

Kúpiť zlaté Xiaomi Redmi 4X Global za 114 € z EU skladu
Bezpečný nákup cez FonTech Shop

Ide o časovo limitovaný bleskový výpredaj, ktorý môže čoskoro skončiť, preto by si nad kúpou dlho rozmýšľať nemal. Navyše, ide o finálnu cenu, keďže telefón je doručovaný z európskeho skladu, navyše expresne do 7 dní.

Najlepší vo svojej kategórii

Xiaomi Redmi 4X sa vďaka takto nízkej cene stáva najlepším smartfónom do 100 €. Jedným z najväčších lákadiel tohto prístroja je nepochybne jeho kvalitná hliníková konštrukcia. Jej ústredným prvkom je 5-palcový HD displej, ktorý obklopuje trojica senzorových tlačidiel spolu s 5 MPx selfie kamerou. Spomínaný zobrazovací IPS panel tiež zaujme dostatočnou hodnotou maximálneho jasu, ktorá je na úrovni 450 nitov či kontrastným pomerom 1000:1. Celú prednú stranu prekrýva odolné sklo s 2.5D zaoblením hrán.

Xiaomi Redmi 4X
Zobraziť celú galériu (9)
Kristián Hrušovský/FonTech

Zadná strana je domovom pre 13 MPx hlavný fotoaparát s PDAF zaostrovaním, clonou f/2.0 a prisvetlovacím LED bleskom. Prehliadnuť nejde ani snímač odtlačkov prstov. Xiaomi Redmi 4X v sebe ukrýva 8-jadrový procesor Snapdragon 435, ktorý do novinky dodáva americká spoločnosť Qualcomm. Ten je doplnený o grafický akcelerátor Adreno 505, ktorý ďalej spolupracuje s 2 / 3 GB pamäťou RAM.

Pre používateľa je k dispozícii 16 / 32 GB úložisko, ktoré je možné rozšíriť o ďalších 128 GB pomocou microSD karty. Nezabudlo sa ani na systém Android 6.0, ktorý prekrýva obľúbená používateľská nadstavba MIUI 8. Samozrejmosťou je aj DualSIM funkcionalita, no v tomto prípade bez podpory 800 MHz LTE frekvencie.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom