Len prednedávnom sa na svet dostali informácie o novom phablete z dielne Xiaomi, ktorý prešiel certifikáciou TENAA. Teraz však do éteru unikla snímka obrazovky, ktorá zobrazuje výkonnejší variant modelu Mi Max 3. Vybavenejšie Xiaomi Mi Max 3 s prívlastkom „Pro“ podľa všetkého dostane silnejšiu výbavu, ktorá sa teraz ukázala priamo na oficiálnej stránke výrobcu.

Čínska agentúra pre certifikáciu nových smartfónov, TENAA, nedávno ukázala vlastnosti pripravovaného Xiaomi Mi Max 3. Tento phablet by mal do vienka dostať 8-jadrový procesor Snapdragon 636 s pracovnou frekvenciu 1,8 GHz pre každé jadro. S týmto čipom sme sa už stretli v modeli Redmi Note 5 Pro. Ako sa však zdá, Xiaomi počas očakávanej premiéry môže odhaliť aj výkonnejší variant novej Mi Max 3-ky.

Výkonný obor v podaní Xiaomi

Tento kúsok by tak mal so sebou priniesť výkonnejší kremík s označením Snapdragon 710 v kombinácii so 6 GB operačnou RAM pamäťou a 128 GB interným úložiskom. Detaily Xiaomi Mi Max 3 Pro boli „náhodou“ odhalené na oficiálnej stránke Xiaomi. Pravosť samotnej snímky obrazovky však nebola zatiaľ potvrdená. Napriek tomu nám tento screenshot prezrádza aj to, že zdrojom energie tohto obrieho smartfónu bude veľká 5 400 mAh batéria.

Nenechaj si ujsť
Xiaomi oficiálne predstavilo Mi Pad 4 aj Redmi 6 Pro: Prvý tablet so Snapdragonom 660 aj slušne vybavený lacný smartfón

V zadnej časti konštrukcie tiež nájdeme vertikálne orientovaný duálny fotoaparát. Jeho doménou bude hlavný fotografický snímač Sony IMX363, aký sme doteraz videli aj v modeloch Mi MIX 2S a Mi 8. Xiaomi však bude myslieť aj na skvelé audio, a tak vybaví Mi Max 3 Pro stereo zostavou reproduktorov. Spoločnosť ale doteraz neprezradila, kedy svoj najvýkonnejší phablet plánuje predstaviť.

Najbližšia premiéra sa bude konať 3. júla a Xiaomi počas nej odhalí nového digitálneho asistenta Xiao AI. Existuje teda šanca, že nové modely Mi Max 3 a Mi Max 3 Pro budú predstavené práve v tento deň. Fanúšikovia veľkých smartfónov si tak na novinky so 6,9″ displejom budú musieť ešte chvíľu počkať. Zatiaľ nebol dátum ich debutu oficiálne potvrdený, a tak neostáva nič iné, než čakať, kým tak Xiaomi urobí.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú