Spoločnosť Xiaomi prostredníctvom crowfundingu predstavila už svoj 407. produkt, ktorým je vyhrievaná bunda z husieho peria. Oproti predchodcovi prináša väčšie množstvo výhrevných plôch, pričom cena ostáva rovnaká. 

Popri obľúbených smartfónoch, gadgetoch a doplnkoch do domácností nájdeme v katalógu Xiaomi produktov aj rôzne druhy oblečenia, od obyčajných šiltoviek, cez tričká, až po botasky. Toto portfólio spoločnosti sa teraz rozrastá o novú zimnú bundu, ktorá na prvý pohľad vyzerá obyčajne, no skrýva v sebe prekvapenie v podobe elektrického vyhrievania – píše Gizmochina.

Teplo za každých okolností

Ide o druhú generáciu vyhrievanej bundy, ktorá bola prvýkrát predstavená takto pred rokom. Ide o ideálneho spoločníka do tohto prechodného obdobia, no vďaka funkciu aktívneho vyhrievania je vhodná aj do studeného počasia. Výplň je tvorená z 90 % husacím perím, takže už aj bez funkcie vyhrievania poriadne zahreje a navyše je vďaka tomu odolná aj pred náporom vetra.

Xiaomi predstavilo novú vyhrievanú bundu
Xiaomi

Inteligentné vyhrievanie je dostupné v troch rôznych stupňoch a je nastavené tak, aby vyhovovalo používateľovi aj na základe okolitej teploty. Distribúcia tepla je rovnomerná a tak sa nestane, že niektorá časť vrchnej časti tela ostane v chlade. Podľa portálu Sina môže byť bunda napájaná aj priamo powerbankou, pričom kapacita 10 000 mAh by mala bez problémov vydržať po dobu 7 hodín.

Pravdepodobne však len na tom najnižšom stupni vyhrievania. Nechýba ani ochrana proti vode, konkrétne vodný stĺpec dosahuje výšku 3000 mm. Zadná strana je vybavená reflexnými prvkami, vďaka čomu ťa bude dobre vidieť aj v zhoršených svetelných podmienkach.

Xiaomi

Cena v crowfundingu je momentálne stanovená na 499 yuanov, čo je v prepočte necelých 64 €. Cena tak oproti predchádzajúcej verzii ostala nezmenená, no pribudli užitočné novinky. Globálna dostupnosť zatiaľ nebola oznámená, no možno predpokladať, že sa tak v najbližšej dobe stane.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom