Bohatá ponuka najrôznejších produktov od Xiaomi sa neustále rozrastá o nové produkty, ktoré pribúdajú aj vďaka crowdfundingovým kampaniam. Týmto spôsobom prišlo na svet už mnoho všelijakých zariadení či nové oblečenie. Známa spolupráca medzi Xiaomi a 90 Fun teraz priniesla svoje plody v podobe vyhrievanej vesty, ktorá stojí len pár desiatok eur.

Popri obľúbených smartfónoch, gadgetoch a doplnkoch do domácností nájdeme v katalógu Xiaomi produktov aj rôzne druhy oblečenia, od obyčajných šiltoviek, cez tričká, až po botasky. Toto portfólio spoločnosti sa teraz rozrastá o novú zimnú bundu, ktorá na prvý pohľad vyzerá obyčajne, no skrýva v sebe prekvapenie v podobe elektrického vyhrievania.

Teplo aj počas studených zimných dní

Nová bunda z produkcie spoločnosti 90 Fun dokáže produkovať teplo do všetkých častí tela, od pásu, až po krk používateľa. Vďaka Heatex technológii je tento netradičný kúsok schopný inteligentne vyhrievať potrebné oblasti a ponúka tak príjemne teplo aj v chladných zimných dňoch.

Výrobca túto bundu samozrejme nezabudol aj dôkladne otestovať, aby docielil bezpečnosť používateľa. Elektrický obvod v bunde je tak chránený pred skratom a prehriatím, kedy sa odpojí od zdroja energie. Tým môže byť externá batéria.

Nenechaj si ujsť
Elektrický skateboard od Xiaomi ako liek na dopravné zápchy, ktorý ťa dostane nízkou cenou

Pri vyzlečení sa nabíjanie dokáže automaticky vypnúť. Celá bunda je pritom chránená aj proti vode, čo zaručuje certifikácia IPx7 a používateľ ju môže pokojne nosiť aj v daždi či snehu.

Tento netradičný produkt od Xiaomi a 90 Fun pritom nestojí veľa ako by si mnohí mysleli. Výsledná cena tejto vyhrievanej bundy je zhruba 70 €, pričom ju výrobca začne oficiálne predávať od 15. októbra, kedy už budú jesenné dni stále chladnejšie. Zákazník si môže vybrať zo známych veľkostí, aby mu bunda sadla dokonale. Na výber je tak veľkosť S, M, L, XL a XXL.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP