banner-mi5Xiaomi televízie s označením Mi TV sa v Číne tešia slušnej popularite a to hlavne vďake svojej veľkosti a dostupnej cene. Spoločnosť oznámila, že už čoskoro predstaví svoju, vôbec prvú, TV zo zahnutým displejom. Čínski fanúšikovia Xiaomi dostali ďalšiu príležitosť na radosť.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Nie je to po prvý krát, čo počujeme o zariadení Xiaomi Mi TV 3 zo zahnutým displejom. Už v pondelok spoločnosť vypustila malú nápovedu. Na sociálnej sieti Weibo spoločnosť uverejnila obrázok, ktorý zobrazoval sériu číslic transcedentného čísla Pí. Už skôr sa objavili 2 nové modely Xiaomi Mi TV na stránke zaoberajúcou sa certifikáciou kvality, v testoch sa objavili televízie vo veľkostiach 65, respektíve 43-palcov. Špekuluje sa, že práve model so 65-palcovou obrazovkou príde so zahnutým displejom. Menší, 43-palcový model, by mal byť novou generáciou predchádzajúceho 40-palcového modelu.

Z pohľadu Xiaomi by sa jednalo o logický krok, keďže jeho priamy konkurent z oblasti výroby televízií, spoločnosť LeEco, už v decembri minulého roka, vydalo svoj televízor Le Super 4 Max 65 zo zakrivenou obrazovkou. Tento model prišiel s ultra tenkým 4K panelom od Samsungu spoločne s procesorom Snapdragon 810 pod kapotou. Cena je stanovená na približne 968 eur, no televízor je len ťažko dostupný pre zákazníka. Ak teda Xiaomi predstaví svoj model s nižšou cenou a zároveň sa podarí jeho skoré sprístupnenie zákazníkom, mohlo by sa jednať o úspešné zariadenie. Predstavenie prvej televízie Xiaomi so zahnutým displejom sa uskutoční 23. marca a dúfame, že dovtedy nám spoločnosť prezradí ešte ďalšie informácie.

Zdroj: Gizmochina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP