Hlavným zdrojom zisku spoločnosti Xiaomi sú nepochybne smartfóny, no tento čínsky gigant vyrába aj rôzne iné zariadenia. Medzi nimi je aj populárna smart TV Xiaomi MiTV, ktorá má za sebou už dve generácie. Teraz sa dozvedáme podrobnosti o tretej generácii tejto inteligentnej televízie od Xiaomi.

[/blockquote]

Xiaomi zverejnilo obrázok s dátumom a čínskym textom, ktorý hovorí o predstavení novej Xiaomi MiTV. Tretia generácia tejto smart TV bude predstavená 24. marca, čo je už o pár dní. Okrem dátumu predstavenia sme sa dozvedeli aj niekoľko špecifikácií tohto nového zariadenia do inteligentnej domácnosti.

Xiaomi MiTV 2 vám na Slovensko zašle e-shop iBuyGou.com

Samozrejme sa opäť môžeme tešiť na operačný systém Android, na ktorom beží známa MIUI nadstavba špeciálne upravená pre Smart TV. Tiež očakávame vylepšenie po hardvérovej stránke. Druhá generácia Xiaomi MiTV 2 disponuje 49-palcovým displejom, len 15,5 mm hrubým telom, 2 GB RAM, 8GB vnútornou pamäťou a štvorjadrovým 1.4 GHz procesorom.

Xiaomi_MiTv3_1-e1426756383917

3. generácia MiTV by tiež mala prísť v dvoch rozličných veľkostiach. K dispozícii by mal byť aj 55-palcový model, no nič nie je potvrdené. Rovnako ako smartfóny od Xiaomi, tak aj MiTV sa v Číne pýši nízkou cenou vzhľadom na to, čo ponúka. Súčasná MiTV 2 stojí 3999 juanov, čo je v prepočte približne 610 €. Informácie o dostupnosti v iných krajinách, ako je Čína, zatiaľ nie sú.

Zdroj: Gizchina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP