Xiaomi predstaví nový produkt už 19. októbra, bude to Xiaomi Mi5?

banner-minote
Gigant čínskeho mobilného priemyslu, Xiaomi, má na dátum 19. októbra naplánovanú zatiaľ neznámu udalosť. V tento deň sa pravdepodobne dočkáme novinky, ktorá opäť zatrasie technologickým svetom. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Xiaomi začalo rozposielať vybraným novinárom pozvánky na svoju udalosť, ktorá môže priniesť hneď niekoľko očakávaných noviniek. Najväčším prekvapením by bolo predstavenie novej vlajkovej lode Xiaomi Mi5. Mi5-ka by mala priniesť brutálnu výbavu na čele s novým procesorom od spoločnosti Qualcomm, Snapdragon 820, a s ultrazvukovým snímačom odtlačkov prstov integrovaným priamo do displeja. Táto situácia je však iba v teoretickej rovine a tak mnohí očakávajú predstavenie aj ďalšej dvojice zariadení, Mi Pad 2 alebo prvého notebooku od Xiaomi.

XIAOMI Mi4 16GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


xiaomi

Každopádne, táto udalosť sa bude konať presne o týždeň a my v redakcii netrpezlivo očakávame, čo si to vlastne pre nás Xiaomi prichystalo. V prípade nových informácií vás budeme samozrejme informovať.

Zdroj: Gizchina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]