Batérie v smartfónoch sú často omieľanou témou a väčšinou to nie je zrovna v pozitívnom zmysle. Dnes je skôr výnimka dostať sa pri používaní telefónu cez dva dni bez nabíjania a preto je nabíjačka po ruke vždy vhodná. Ak chceš mať istotu, že sa ti tvoj smartfón z nedostatku energie len tak ľahko nevypne, poslúžiť ti môžu tieto dve power banky od Xiaomi, ktoré sú teraz v exkluzívnej zľave.

Energia do vrecka

Prvou v ponuke je ultratenká externá nabíjačka Xiaomi Mi Power Bank 2 s kapacitou 10 000 mAh. Toto príslušenstvo s hrúbkou len 1,41 cm ti poskytne užitočnú energiu na rýchlu pomoc pri vybíjajúcej sa batérii. Nabíjačky od Xiaomi sú už overené a tento model prichádza s pevným hliníkovým telom aj mnohonásobnou ochranou pred poškodením.

Kúpiť Xiaomi Power Bank 2 s kapacitou 10000 mAh za 11 €
Zľavový kupón fontech7

Príslušné LED indikátory ťa informujú o zostávajúcej kapacite a podporované je súčasné dobíjanie smartfónu aj externej nabíjačky. Mi Power Bank 2 zároveň podporuje nabíjanie pri slušných napäťových hodnotách, takže všetko pôjde rýchlo. V obchode Gearbest môžeš teraz túto externú nabíjačku získať za skvelých 11 €, a to pri využití kupónu fontech7. Exkluzívne pre našich čitateľov je dostupných v tejto cene len 50 kusov, takže sa určite ponáhľaj.

Poriadna zásoba „šťavy“ vďaka 20 000 mAh kapacite

Máme však ešte jednu ponuku. Pokiaľ máš naozaj vysokú spotrebu energie, hodiť sa ti môže Xiaomi Mi Power Bank 2 s dvojnásobnou kapacitou, a teda 20000 mAh. To už je poriadna zásoba, ktorá pri reálnej hodnote približne 14000 mAh určite vystačí na niekoľkonásobné nabitie tvojho zariadenia. Hrúbka je o takmer 1 cm väčšia ako u predchádzajúceho modelu, avšak vzhľadom na kapacitu ponúka stále kompaktné rozmery.

Kúpiť Xiaomi Power Bank 2 s kapacitou 20000 mAh za 18 €
Zľavový kupón fontech6

Táto externá nabíjačka je zároveň zabezpečená niekoľkostupňovou ochranou pred zlyhaním a vyrobená je z materiálu, ktorý odoláva vysokým teplotám. Podporované sú hodnoty pri nabíjaní 5.1V/2.4A, 9V/2A a 12V/1.5A. No najlepšie na tom všetkom je cena. Ak použiješ kupón fontech6, Mi Power Bank 2 s kapacitou 20000 mAh získaš už za niečo málo cez 18 €. Normálna cena je na úrovni 26 €, takže pri viac ako 30 % zľave nesmieš váhať. A vlastne nie je na to ani čas, pretože za túto cenu je dostupných 30 kusov.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom