banner-redmi-3sVčera nám Xiaomi konečne oznámilo, kedy sa bude konať toľko očakávaná konferencia. Únikov o zatiaľ nepredstavených smartfónoch bolo viac než dosť a je najvyšší čas na ich predstavenie.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Dátum 27. júl je nám už veľmi dobre známy. Čo však od konferencie môžeme očakávať? To konkrétne, bohužiaľ, stále nevieme, no zdroje od Xiaomi aspoň prezradili, že sa bude jednať o dva produkty. Vieme tiež, že prvý produkt má v názve 3 písmená a druhý 5 (samozrejme v čínštine). Môžeme teda len hádať, o aké produkty by mohlo ísť. V prípade prvého produktu by teoreticky mohla byť predstavená nová generácia smartfónu Redmi 4 (Redmi je v čínštine 红米), poprípade skôr Redmi Note 4, keďže o ňom sa dlhší čas povráva.

Apple MacBook Pro môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


xiaomi konferencia 27.7. weibo

[tip color=“white“]TIP: Xiaomi notebook už 27. júla? Potvrdzujú to najnovšie správy[/tip]

Zaujímavejšie znie druhý produkt, ktorým by mohol byť očakávaný notebook od Xiaomi. Ak si totiž preložíme „Xiaomi notebook“ do čínštiny (小蜜笔记本), jeho názov má presne päť písmen. Od Xiaomi Redmi Note 4 sa v kovovom tele očakáva 10-jadrový MediaTek Helio X25 procesor a duálny fotoaparát. V prípade Xiaomi notebooku sa očakávajú až tri veľkosti displeja, a to 12,5″, 13,3″ a neskôr by mal byť predstavený aj model s 15.6-palcovým displejom. Jeho dizajn by mal byť podobný slávnemu Apple MacBook s hliníkovým telom. Všetko sa však oficiálne dozvieme už o necelé dva týždne.

Zdroj: Gizmochina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom