banner-redmi-3sČínsky velikán, spoločnosť Xiaomi, patrí medzi päticu najväčších výrobcov na svete. Táto „svätá“ skupina výrobcov je tvorená zväčša čínskymi spoločnosťami, medzi ktoré patrí aj Oppo alebo Vivo. Tie svoje vysoké predaje dosiahli hlavne vďaka kamenných predajniam po celej krajine. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Obzvlášť tento rok sme pociťovali značné problémy s dostupnosťou Xiaomi smartfónov. Predaje tvorené len skrz rýchle predaje cez internet nie sú práve najlepšie. Aj táto situácia sa čoskoro zmení, nakoľko výrobca plánuje v nasledujúcich mesiacoch postaviť cez 1000 nových kamenných predajní po celej Číne. Každá jedna predajňa bude mať rozlohu 250 m2  a mesačný profit týchto predajní sa celkovo odhaduje na 6,8 milióna eur. Vcelku pôsobivé čísla, čo poviete?

[tip color=“white“]TIP: Dodávky smartfónov Xiaomi sa výrazne zlepšili, a to vďaka Leiovi Junovi [/tip]

Xiaomi Redmi 3S 2GB/16GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>Na záver tu máme pohľad na Xiaomi obchod, v ktorom sa dejú tie slávne návaly počas predajov

Kamenná predajňa Xiaomi

Produktové portfólio Xiaomi je asi najrozmanitejšie na svete. Spoločnosť ponúka smartfóny, tablety, gadgety, televízory a dokonca aj drony. Lei Jun sa nechal počuť, že v novovzniknutých predajniach bude k dispozícii 50 až 100 rôznych produktov. Zväčšenie výrobných kapacít prináša ovocie a dúfame, že predajcovia, ktorí doručujú napríklad aj na Slovensko, budú schopný vyťažiť z tejto situácie maximum.

[tip color=“white“]TIP:  CEO spoločnosti Xiaomi potvrdil nové cenovo dostupné smartfóny, ktorých sa dočkáme v druhej polovici roka [/tip]

Zdroj: Gizmochina

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom