Do bohatej ponuky gadgetov z dielne čínskeho Xiaomi neustále pribúdajú ďalšie novinky, ktoré chcú očariť nielen svojimi možnosťami, ale tiež nízkou cenou. Inak tomu teraz nie je ani v prípade nočnej lampy, ktorá sa v ďalšej generácii dočkala vylepšení, no zachovala si viac než príjemnú cenovku. S novým doplnkom Xiaomi Mijia Philips bude domácnosť osvetlená kedykoľvek počas noci, pričom mu nechýba ani rad chytrých možností.

Základom pre používanie tohto gadgetu je však brána, cez ktorú bude môcť nočná lampa od Xiaomi a Philips komunikovať prostredníctvom Bluetooth pripojenia so smartfónom a ďalšími lampami. Spárovať sa dá pomocou známej aplikácie Mi Home, informoval portál Gizchina.

Chytrá lampa osvieti domácnosť aj uprostred noci

Takáto funkcionalita prináša svoje výhody v podobe postupného rozsvietenia lámp, ktoré môžu byť umiestnené kdekoľvek v dome. Po zasvietení jednej sa tá spojí s ďalšou lampou a následne môže byť v noci príjemne osvetlený aj celý dom. Používateľ má samozrejme možnosť nastaviť si intenzitu jasu a trvanie osvetlenia cez aplikáciu v smartfóne. V nej nájde tiež 4 rôzne režimy pre osvetlenie v noci.

Kúpiť nočné svetlo od Xiaomi 2. generácie za 15 €
Kupón 502C6B

MyDrivers

Nenechaj si ujsť
Xiaomi smartfóny budú drahšie, potvrdil CEO spoločnosti a vysvetlil dôvody týchto krokov

Xiaomi Mijia Philips lampa sa pritom rozsvieti po rozoznaní pohybu infračerveným senzorom, ktorý funguje až na vzdialenosť 5-7 metrov a pokrýva uhol 120°. Po rozoznaní pohybu sa automaticky rozsvieti v tlmenom režime, aby tak v noci šetril oči používateľa. O ne sa stará aj certifikácia EyeComfort od spoločnosti Philips, ktorá zaručuje bezpečnosť LED svetiel. Tie napája trojica AA batérií, ktoré majú vydržať až po dobu 10 mesiacov. Cez deň sa zasa lampa vďaka senzorom sama zbytočne nerozsvieti.

Tento šikovný doplnok od Xiaomi je pritom možné umiestniť naozaj kdekoľvek, a to vďaka priloženej 3M páske. Ani v tomto prípade však Xiaomi nesklamalo svojich fanúšikov a na tento produkt nasadilo perfektnú cenu. Novú generáciu nočnej lampy so smart funkciami prinesie na trh len za cenu 10 €, vďaka čomu si ju bude môcť dovoliť naozaj každý. Už si ho môžeme predobjednať aj my, a to rovno za super cenu 15 € s kupónom 502C6B. 

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom