Xiaomi MiBand 2 príde s dotykovým displejom

Teraz čítate
Xiaomi MiBand 2 príde s dotykovým displejom

Fitness náramok MiBand z dielne Xiaomi patrí medzi najpredávanejšie nositeľné zariadenia na trhu. Potvrdzujú to aj predajné čísla, ktoré atakujú 6 miliónov predaných kusov po celom svete. Po týchto úspechoch spoločnosť plánuje predstavenie druhej generácie, ktorá prinesie vítané vylepšenia.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na Facebooku a Google+!

Informácie, ktoré máme k dispozícii o pripravovanej novinke nám ukazujú asi najväčšiu zmenu, ktorá by mala nastať. Nový Xiaomi MiBand 2 prinesie dotykový displej, na ktorom sa zobrazia priamo dosiahnuté výsledky a informácie o dosiahnutej aktivite. Samozrejmosťou budú merania krokov, kalórií a spánkovej aktivity. Veľkou devízou prvej generácie náramku bola bezkonkurenčná výdrž a ani u novinky by sa nemal zmeniť tento trend. Predpokladaná vydrž by mala byť okolo 30 dní.

xiaomi-mi-band-2

Xiaomi MiBand môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Novinka bude predstavená v priebehu júla a opäť môžeme očakávať vynikajúcu cenu. Mnohí fanúšikovia určite prahli po displeji, ktorý bol asi najväčším nedostatkom inak dokonalého zariadenia.

Zdroj: Gizmochina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Študent a fanúšik najnovších technológií. Pre web FonTech.sk som začal písať v roku 2015 a v súčasnosti sa starám o denné novinky, recenzie zariadení a o administráciu. Vo voľnom čase si rád pozriem dobrý film, vypočujem kvalitnú hudbu a vyskúšam novinky z rôznych oblastí techniky. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na david@fontech.sk.