Podobne ako v prípade OnePlus 6, aj v prípade Xiaomi Mi7 sa postupne začína vynárať stále viac a viac noviniek. Najnovšie sa objavili reálne fotografie, ktoré by mali zobrazovať pripravovaný smartfón Xiaomi Mi7.

V posledných dňoch sa objavila v technologickom svete informácia, že Xiaomi aktuálne predáva už iba 4 GB RAM + 64 GB ROM variant smartfónu Xiaomi Mi6. Vyššie modely už aktuálne nie sú dostupné, čo naznačuje, že predstavenie novinky v podobe Xiaomi Mi7 sa k nám pomaličky blíži. V najbližšej dobe sa dá teda očakávať množstvo únikov a fotografií nového nástupcu série Xiaomi Mi.

3,5 mm audio jack bude opäť chýbať

Jedny z prvých reálnych fotografií pripravovaného smartfónu Xiaomi Mi7 sa objavili len nedávno na sociálnej sieti Weibo. Na prvej fotografii je možné vidieť spodnú stranu smartfónu a časť zadného panelu. Na spodnej strane je teda jasne viditeľný USB-C port, výrezy pre reproduktor a taktiež biele predely pre anténu. Podobne ako Mi6, aj v prípade Mi7 nie je k dispozícii 3,5 mm audio jack.

Dizajn so štipkou luxusu

Na druhej fotografii môžeme vidieť pravú bočnú stranu. Tá v sebe nesie tlačidlo napájania a tlačidlá ovládania hlasitosti. Na zadnej strane môžeme však vidieť mierne vyčnievajúci fotoaparát, ktorý je trochu predĺžený. To by mohlo naznačovať použitie duálneho fotoaparátu podobne ako v prípade Mi6, avšak vo vertikálnom rozpoložení, čo naznačuje aj fotografia zadného panelu nižšie. Celkovo však môžeme vidieť kovový rám a zadný panel vyrobený zo skla. V bielom prevedení tak vytvára vcelku luxusný dojem.

Čo ďalej?

Ešte skoršie úniky priniesli fotografie, ktoré môžu vystrašiť niektorých fanúšikov. Podľa obrázkov, ktoré priniesol portál Neowin môže najnovší Xiaomi Mi7 obsahovať aj výrez v displeji. Pravosť týchto záberov však nie je možné overiť a treba ich brať s rezervou. Zadný panel vyrobený zo skla naznačuje bezdrôtové nabíjanie 3400 mAh batérie. Ďalej sa očakáva 5,65“ displej a použitie procesora Snapdragon 845 spolu s 6 GB operačnej pamäte RAM.

Uvidíme aj Xiaomi Mi7 Plus?

Xiaomi údajne pracuje aj na verzii Mi7 Plus, ktorá by mala poskytnúť 6,1“ displej s výrezom, navyše 600 mAh kapacity batérie a 3D rozoznávanie tváre. Podobne sa očakával model Mi6 Plus aj minulý rok. Z toho ale vzišiel Xiaomi Mi Note 3, takže je momentálne ťažké povedať, čo Xiaomi v skutočnosti pripravuje. Všetky tieto úniky však treba brať s nadhľadom, kým Xiaomi Mi7 nebude oficiálne predstavený.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP