Xiaomi Mi6 je jednoducho nezastaviteľné. Aj keď ide o jeden z najpopulárnejších smartfónov spoločnosti, jeho cena klesá závratným tempom. Teraz sme si však pre teba pripravili nadupanú ponuku, akú nemajú ani v domovskej Číne.

Každý správny fanúšik mobilných technológií už spoločnosť Xiaomi musí poznať. Mnoho ľudí sa už určite stretlo aj s neustálymi poklesmi cien smartfónov s logom tohto čínskeho technologického giganta. Inak to nie je ani v prípade aktuálnej vlajkovej lode, Xiaomi Mi6, ktorá behom posledných týždňov zlacnela o neuveriteľné sumy.

Po dlhej dobe konečne perfektná cena

Pri vstupe na trh sa cena pre nás, európskych zákazníkov pohybovala v hodnotách aj cez 400 €. Teraz však nadupanú Mi6-ku kúpiš len za 334 € vďaka exkluzívnemu kupónu v našom FonTech Shope. Ide o klasickú verziu so 64 GB pamäťou.

Kúpiť Xiaomi Mi6 64 GB za 334 € bez ďalších poplatkov
Bezpečný nákup cez FonTech Shop

Akcia platí len pre prvých 4 zákazníkov a pri takejto zľave by si naozaj dlho váhať nemal. Ako spôsob doručenia ti odporúčame vybrať Postal Service – Tracking, pričom dostupné je aj poistenie voči platbe colných poplatkov.

Najlepší pomer ceny a výkonu na trhu

Dôstojný nástupca minuloročných modelov Mi5, respektíve Mi5S, opäť prichádza s ohromnou výbavou a cenou, ktorej by sa mali báť aj vlajkové lode „nečínskych“ výrobcov. Podobne ako pri Mi5-ke, aj telo Xiaomi Mi6 tvorí prevažne sklo s 3D zahnutím na zadnej strane.

Ako displej je použitý 5,15-palcový IPS panel s dostatočným FullHD rozlíšením, pričom pod ním si ešte našiel miesto praktický ultrazvukový snímač odtlačkov prstov. Vlajkové lodi spoločnosti Xiaomi po výkonovej stránke nikdy nezostávajú a niet preto divu, že je Mi6-ka vybavená procesorom Snapdragon 835. Aktuálne taktiež ide o vôbec najlacnejší smartfón s týmto nadupaným procesorom!

Nenechaj si ujsť
Recenzia | Xiaomi Mi6 je ďalší fenomenálny smartfón od Xiaomi!

Pre svižný multitasking žije v Mi6-ke 6 GB pamäť RAM a pre používateľské súbory či aplikácie zas 64 GB úložisko. Tešiť sa tiež môžeš na Android 7.1 Nougat, na ktorom je postavená populárna nadstavba MIUI 8. Núdza nie je ani o kvalitné fotoaparáty. Zadný je totiž duálny a disponuje 12 MPx rozlíšením, 4-osovou optickou stabilizáciou obrazu a dvojnásobným optickým zoomom.

Nechýba ani 3350 mAh batéria s rýchlym nabíjaním, USB Type-C konektor, IR Blaster pre ovládanie domácich spotrebičov a DualSIM s podporou troch základných LTE frekvencií. Mi6-ka tiež prešla na nový trend odstraňovania 3,5 mm audio jacku a hudbu si tak vypočuješ bezdrôtovo alebo cez USB Type-C konektor.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú