banner-mi5-pro
Predstavenie očakávaného zariadenia spoločnosti Xiaomi sa nezadržateľne blíži. Po oficiálnom potvrdení dátumu predstavenia však čínska spoločnosť v prinášaní nových informácií neprestáva a dnes nám tak odhaľuje nový teaser. Ten sa nesie v znamení vysokých čísel, ktoré však s matematikou nemajú nič spoločné. 

Xiaomi Mi5S pomaly, ale isto klope na dvere, čo dokazuje aj najnovšia správa o rapídnom znížení predajnej ceny, ktorý zaznamenala klasická Mi5-ka bez písmena S. Súčasná vlajková loď poháňaná procesorom Snapdragon 820 je v Číne z jedného dňa na druhý lacnejšia o viac ako 26 €. Nová oficiálna cena Xiaomi Mi5 v Číne tak klesla na historickú hodnotu, neuveriteľných 215 €! Ako je spomenuté vyššie, tento pokles je celkom iste spojený s príchodom výkonnejšieho nástupcu, ktorý na tróne nahradí zlacnený smartfón. Pripravovaná novinka má prísť s poriadne výkonnými vnútornosťami, ktoré majú byť obalené v prémiovej konštrukcii. Extrémny výkon nám dnes potvrdila aj samotná čínska spoločnosť, ktorá svetu odhalila nový teaser. Ten má za úlohu prilákať mierne netradičným, no zato efektívnym spôsobom. V centre celého teaseru totižto stojí veľké 6-ciferné číslo 164 119. Našťastie môžme skonštatovať, že sa nejedná o predajnú cenu novinky, ale o jej skóre z benchmarkovej aplikácie AnTuTu.

Xiaomi Mi5S môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

mi5s-antutu-official-score

Kúpiť Xiaomi Mi5 za najnižších 260 €!
Zľavový kupón Mi532GB4G

Toto číslo je o málinko vyššie, ako dosiahol nedávno predstavený smartfón LeEco Le Pro 3. S takmer 100 percentnou istotou tak môžme očakávať použitie nekompromisného 4-jadrového Kryo čipsetu Snapdragon 821. Ten bude ďalej doplnený o grafickú jednotku Adreno 530, 6 GB RAM pamäte či 256 GB interné úložisko. Batéria dosiahne kapacity 3490 mAh a softvérovú stránku zabezpečí Android 6.0 Marshmallow s nadstavbou MIUI 8. Zadná strana ponesie 16 MPx hlavný fotoaparát, zatiaľ čo na prednej bude okrem 5,15-palcového FullHD displeja umiestnený inovovaný skener odtlačkov. Je možné, že sa dočkáme viacerých pamäťových verzií a rovnako nás Xiaomi zrejme prekvapí zväčšenou a zmenšenou verziou svojej nadchádzajúcej vlajkovej lode.

TIP: Xiaomi Mi5S zrejme príde aj v kompaktnej verzii so 4-palcovým displejom

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú