Prvá várka Xiaomi Mi5 Pro pôjde do predaja 6. apríla

Teraz čítate
Prvá várka Xiaomi Mi5 Pro pôjde do predaja 6. apríla

banner-mi5
Dav v Číne šalie za jedným jediným. Uvedením toľko očakávanej vlajkovej lode Xiaomi Mi5 sa strhla mánia, ktorá vyústila do takmer 20 miliónových predobjednávok tohto smartfónu. Zo začiatku boli k dispozícii len verzie s 32 a 64 GB úložiskom. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na Facebooku, Google+ a Instagrame!

Nadšenci tých najvyšších možných výkonnostných limitov určite naplno očakávajú predaj verzie Xiaomi Mi5 s prívlastkom „Pro“, ktorá kombinuje procesor Snapdragon 820, 4 GB RAM a monštruózne 128 GB úložisko. Ďalšou skvelou vlastnosťou je unikátny zadný kryt z keramického skla a to je práve jedným z dôvodov oneskorenej výroby. Keramické sklo je totižto veľmi zložité vyrobiť a žiada si niekoľko procesov, aby bolo dokonalé. Pred spomínaným 6. aprílom však Xiaomi uvolní špeciálnych 2000 kusov, ktoré poputujú k zákazníkom 31. marca a na zadnej strane budú mať vygravírované modelové číslo. Bude sa teda jednať o naozaj hodnotný kus techniky a každý, kto si túto verziu stihol zakúpiť, bude na ňu patrične hrdý.

Xiaomi Mi5 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


xiaomi-mi5-pro-predaj-1
Na najvyššiu verziu Mi5-ky čaká už takmer 475 000 registrovaných záujemcov. Konečný dátum spustenia predaja Pro verzie Xiaomi Mi5 je teda 6. apríl a Xiaomi sľubuje, že bude k dispozícii dostatočný počet kusov pre všetkých. Pomaly sa blížime aj k slávnostnej oslave 6 rokov od založenia spoločnosti Xiaomi a tento rok bude pre čínskeho velikána naozaj úspešný. Veď len počas mesiaca marec zaznamenávajú ohromné čísla a rok 2016 môže byť tým najúspešnejším.

Kúpiť Xiaomi Mi5 Pro v e-shope iBuygou.com

Zdroj: Gizmochina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Študent a fanúšik najnovších technológií. Pre web FonTech.sk som začal písať v roku 2015 a v súčasnosti sa starám o denné novinky, recenzie zariadení a o administráciu. Vo voľnom čase si rád pozriem dobrý film, vypočujem kvalitnú hudbu a vyskúšam novinky z rôznych oblastí techniky. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na david@fontech.sk.
  • Peter Peteja

    ziadne info ako to je s 64 gb black? ta by mala byt predsa skor ako pro varianta a tiez je s nou problem.

    • Klasická čierna bola už v predaji, stále je však dostupných len pár kusov, ktoré sa ušli Číňanom…