Xiaomi Mi5 bude od 1. júna dostupný v otvorených predajoch

Teraz čítate
Xiaomi Mi5 bude od 1. júna dostupný v otvorených predajoch

banner-mi5-proEnormný záujem o aktuálnu vlajkovú loď spoločnosti Xiaomi, Xiaomi Mi5, spôsobil výrobcovi nemalé vrásky na čele. Niekoľko mesiacov sme videli značné problémy s dodávkami, ktoré sú však už nadobro zažehnané, a to vďaka CEO spoločnosti, Lei Junovi, ktorý prevzal vedenie nad výrobou smartfónu

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Podľa novo zavedených štandardov je mesačná výroba Xiaomi Mi5 striktne stanovená na milión kusov a oproti 700 000 kusom predtým cítiť značný rozdiel. Zdá sa, že spoločnosť má všetko pevne vo svojich rukách a môže nadobro upustiť od predajov, ktoré boli doteraz možné len z času na čas v rýchlych predajoch. Od 1. júna spúšťa Xiaomi neobmedzený predaj cez svojich partnerov v Číne a pre nás to znamená, že predajcovia, ktorí doručujú do sveta nebudú mať problém naskladniť dostatočné množstvo kusov.

Xiaomi Mi5 Pro môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>xiaomi-mi5-cierna
K dispozícii bude štandardná verzia s 32 / 64 GB pamäťou a dostupná bude aj „Pro“ verzia, ktorá ponúka 4 GB RAM a 128 GB úložisko, no stále len v bielej farbe. O čiernej keramickej verzii opäť nepadla zmienka, no je tu veľká pravdepodobnosť, že prípadní záujemcovia budú čakať ešte zopár týždňov.

Zdroj: Gizmochina

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Študent a fanúšik najnovších technológií. Pre web FonTech.sk som začal písať v roku 2015 a v súčasnosti sa starám o denné novinky, recenzie zariadení a o administráciu. Vo voľnom čase si rád pozriem dobrý film, vypočujem kvalitnú hudbu a vyskúšam novinky z rôznych oblastí techniky. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na david@fontech.sk.
  • peterpan

    no konecne, to ale trvalo! ohladom ciernej velka skoda.. prave na tu cakam.. mozno to naozaj xiaomi vyriesi tak ako pri bielej, ze napokon bude len cierna sklenena klasicka verzia 128gb a finito..